Pripravte sa do školy s Manukou

Aj deti si zaslúžia len tú najvzácnejšiu starostlivosť, preto sa oplatí využiť silu prírody a otvoriť domácu lekárničku a vytiahnuť zopár manukových produktov aj v septembri. Manukové produkty sa dokážu postarať o zdravé zuby , ale aj o posilnenie imunity lepšie ako len zdravé sladkosti. Po čom teda siahnuť a ako využiť tento dar prírody v tomto období? O tom si povieme viac v tomto článku.

600x300-škola-vola-2023-Recovered

Manuka med

Vychutnať si ho môžete len tak z lyžičky na podporu celkového zdravia, alebo ako zdravšiu sladkosť, no uplatnenie si nájde aj vo varení či pečení. Je praktické mať doma väčšie balenie nižšieho faktoru, napríklad MGO 100+ ktorý môžete dať do raňajkovej kaše, smoothie, alebo aj čaju, či kávy a menšie balenie s vyšším faktorom napríklad MGO 400+ alebo MGO 550+ ktoré vytiahnete, keď budete cítiť, že na vás ,,niečo lezie". Na našom webe nájdete viacero výhodných balení, takže si je z čoho vyberať.

Prvý školský deň môžete vašim najmenším spríjemniť skvelými raňajkami, napríklad banánovými palacinkami, alebo domácou granolou. Med môžete využiť aj keď chcete byť trošku kreatívny pri vymýšľaní desiaty. Môžete vyskúšať napríklad škoricovo-kakaové guľky.

Ďalšie manukové produkty

Každú jeseň niekoľkokrát vypredáme medové sirupy. Tešia sa u vás veľkej obľube a aj my ho máme doma vždy po ruke v chladničke, keby nás bolelo hrdlo. Obsahuje Manuka med MGO 250+ prírodné extrakty a bylinky. Je tak ideálny na podporu zdravia počas chladnejších dní, nepriaznivého počasia. Je bez umelých farbív, príchutí a konzervačných látok.

Tento rok do našej ponuky pribudol aj sprej do nosa, ktorý môžu používať deti od 6 rokov. Neobsahuje alkohol, poskytuje rýchlu úľavu od upchatých nosných dutín a zlepšuje ich priechodnosť. Je skvelou voľbou pri prechladnutí, neštípe v nose a jeho používanie je príjemné.

Krásnym doplnkom pri problémoch s ústnou dutinou, či zapáleným hrdlom je ústny sprej s krásne vyváženou chuťou Manuka medu, propolisu a byliniek.

Deti milujú aj naše cukríky, a najobľúbenejšími medzi deťmi sa javia tie s príchuťou čiernych ríbezlí. Sú balené prakticky po kusoch, takže ich môžete hodiť len tak do tašky, alebo pribaliť k desiate.

Ušetrite na balíčkoch, ktoré sme vytvorili na základe skúseností pre všetkých, ktorí uprednostňujú silu prírody pri riešení zdravotných starostí.

Ak vás nečakajú školské lavice...

...no najmenšieho člena rodiny už máte doma, tak sa vám možno zíde prírodná kozmetika Sven’s Island. Dva najobľúbenejšie produkty pre veľkých aj malých si môžete kúpiť aj vo výhodnom balení. Ukľudňujúci krém Bubba Calm je vytvorený na detské zadočky, využijete ho však aj na upokojenie akejkoľvek pokožky, či podráždenia. Praktická a viacúčelová masť Miracle nielen hydratuje, poskytuje okamžitú úľavu pri ekzéme, poraneniach či iných kožných produktoch.