MGO™ 400+ Manuka med 500g

88 € –5 %
400+ 500g
88 € –5 % 83,60 € / ks 76 € bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
14.7.2020

Najobľúbenejší med našich zákazníkov. Extra kvalitný prémiový MGO™ 400+ Manuka med z Nového Zélandu s garanciou kvality a pôvodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Manuka med má lahodnú chuť a zamatovo jemnú textúru. Certifikovaný obsah prírodného metylglyoxalu, (minimálne 400mg/kg) – vedecky overená kľúčová zložka v Manuka mede. 

Prečítajte si o garancii kvality

Zloženie: 

100% MGO™ 400+ Manuka med z Nového Zélandu

Veľkosť balenia:

500g

Upozornenie:

Med nie je vhodná potravina pre deti mladšie ako 12 mesiacov.

O  MGO™ MANUKA MEDE

MGO™ Manuka med od spoločnosti Manuka Health je prémiový med s certifikovaným pôvodom z Nového Zélandu, ktorému môžete jednoducho dôverovať.

Udržateľným spôsobom získavaný z úľov vo vzdialených nedotknutých oblastiach Nového Zélandu a zdokonaľovaný, testovaný a balený v špecializovanom včelárskom zariadení. Odborná starostlivosť Manuka Health počas každého kroku procesu spracovania, s čo najmenším zásahom, je zárukou toho, že Manuka med MGO™ si zachováva svoje jedinečné prírodné vlastnosti, vynikajúcu chuť a zamatovo jemnú textúru, vďaka čomu je obľúbený na celom svete.

MGO™ Manuka med je testovaný a certifikovaný na obsah MGO, čistotu a kvalitu. Vedecké dôkazy potvrdzujú, že metylglyoxal (MGO) je kľúčová zložka prirodzene sa vyskytujúca v Manuka mede z Nového Zélandu. Hladiny MGO sa značne odlišujú, preto je testovanie každej várky zárukou uvedeného obsahu MGO. 


Kompletná ponuka Manuka MGO™ medov

Dodatočné parametre

Kategória: Manuka medy
Hmotnosť: 0.5 kg
Gramáž: 500g
Hodnota MGO™: 400+
Typ produktu: Med

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 4.7.2020
+ produkt účinkuje vlastne okamžite

Poskytla som ho svojej veľmi chorej neteri a medík zaúčinkoval ihneď. Bola veľmi prekvapená tak som ju odkázala na online obchod kde si ho okamžite objednala a do dvoch dní jej bol dodaný, užíva ho a je veľmi spokojná lebo ťažkosti a problémy nie sú také intenzívne a môže normálne fungovať.
5
MG Avatar autora | 1.6.2020
Som maximálne spokojná . Odporúčam každému vyskúšať jeho vynikajúce účinky.
5
Avatar autora | 27.3.2020
Zatieľ ho mám len pár dní, testujem :-)
5
EP Avatar autora | 13.1.2020
Odporúčam každému vyskúšať. Manuka med je prírodný liek.
5
Avatar autora | 28.9.2018
+ Manuka je zázrak! Pri silných bolestiach hrdla, s ktorými by som už musela navštíviť lekára, mi Manuka pomohla do 48 hodín, a bolesti skutočne zmizli. Odporúčam kombinovať s čerstvým zázvorom. Príroda ponúka výborné zdroje na vyliečenie.