Manuka bylinné čajové zmesy

Jeseň a zimu si bez šálky teplého čajíku s lyžičkou Manuka medu nevieme ani predstaviť. Preto sme sa rozhodli preskúmať aj svet bylinných zmesí čajov a prinášame vám výber toho (pre nás) najlepšieho z Nového Zélandu.

Do pozornosti dávame bylinnú zmes vyrobenú z listov Manuky – ide o jemný, ľahučký čaj bez kofeínu, ktorý si môžu vychutnať aj vaše detičky. Čaje od Kerikeri sa vyrábajú z ručne zbieraných surovín v tej najlepšej kvalite. Navyše sú bezkofeinové a tak si ich môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa.

Vyberte si podľa svojej chuti a užite si šálku čajíka s lahodnou chuťou, krásnou vôňou kedykoľvek budete mať chuť. Tieto čaje sa hodia aj ako darček na Vianoce, narodeniny, či ako malá pozornosť pre vašich rodičov, kamarátov. Ide o naozaj originálny darček, keďže tieto prírodné čajíky nikde inde na Slovensku nenájdete.

Najpredávanejšie

Bylinná zmes z listov manuka 25g
12 € –10 %
Pôvodne: 12 €  (–10 %)
10,80 €
3 položiek celkom
Bylinná zmes z listov manuka 25g
Akcia Novinka
12 € –10 %
10,80 €

Objavte kúzlo ručne zbieraného, miešaného a baleného čaju! Manukový čaj pochádza z Nového Zélandu, je prirodzene bez kofeínu, môžete si ho preto vychutnať kedykoľvek počas dňa.

706
702 Lime Manuka Honeybush Tea 80g
Novinka
12 €

Čaj priémiovej kvality z tých najlepších surovín vyrobený na Novom Zélande: ten najčerstvejší čaj na Novom Zélande 100% bez plastov, zero-waste opakovateľne použiteľný...

702
704 Coconut & Manuka
Novinka
12 €

Čaj prémiovej kvality z tých najlepších surovín vyrobený na Novom Zélande: ten najčerstvejší čaj na Novom Zélande 100% bez plastov, zero-waste opakovateľne použiteľný...

704