Manuka bylinné čajové zmesy

Jeseň a zimu si bez šálky teplého čajíku s lyžičkou Manuka medu nevieme ani predstaviť. Preto sme sa rozhodli preskúmať aj svet bylinných zmesí čajov a prinášame vám výber toho (pre nás) najlepšieho z Nového Zélandu.

Do pozornosti dávame bylinnú zmes vyrobenú z listov Manuky – ide o jemný, ľahučký čaj bez kofeínu, ktorý si môžu vychutnať aj vaše deti.

Vyberte si podľa svojej chuti a užite si šálku čajíka s lahodnou chuťou, krásnou vôňou kedykoľvek budete mať chuť. Tieto čaje sa hodia aj ako darček na Vianoce, narodeniny, či ako malá pozornosť pre rodičov, kamarátov. Ide o naozaj originálny darček, keďže tieto prírodné čajíky nikde inde na Slovensku nenájdete.

Najpredávanejšie

652 Manuka tea loose
24 € –15 %
Pôvodne: 24 €  (–15 %)
20,40 €
3 položiek celkom
903 bylinny caj z listov manuka 25g
15 €

Objavte kúzlo ručne zbieraného čaju ľahkého a lahodného čaju. Manukový čaj pochádza z Nového Zélandu, je prirodzene bez kofeínu, môžete si ho preto vychutnať kedykoľvek počas dňa.

706
652 Manuka tea loose
Limitka
24 € –15 %
20,40 €

Manuka je najznámejšia pre svoj med vyrobený z nektáru kvetu, avšak listy boli tradične používaný ako náhrada čaju prvými osadníkmi na Novom Zélande. Tento voňavý list je aj...

652
656 Protect tea loose
Limitka
24 €

Čaj OKU Protect je zmesou výnimočných byliniek ako Kawakawa, Manuka, bazový kvet, šípky, a sladké drievko. Je zostavený tak aby pomáhal podporovať prirodzenú obranyschopnosť...

656