Spoločnosť Manuka Health

Experti na zdravie z prírody

Spoločnosť Manuka Health New Zealand vznikla v roku 2006. Jej založenie inšpirovali prevratné objavy vedcov, ktorí prišli na to, že včelie produkty pochádzajúce z Nového Zélandu majú pozoruhodné účinky na ľudské zdravie.

Aj dnes túto spoločnosť napred poháňa túžba lepšie spoznať poklady novozélandskej prírody a podeliť sa o ich liečivú silu s celým svetom.

Zanietený tím špecialistov v Manuka Health tvorí okrem 1,5 miliardy včiel aj 140 ľudí, ktorí sa s láskou starajú o výrobu Manuka medu, propolisu, materskej kašičky či medu z rôznych druhou rastlín, ktorý mi však na Slovensko nedovážame vzhľadom na fakt, že aj my osobne uprednostňujeme bežný med z našej krajiny.

Spolu s Manuka Health máme rovnaký cieľ: zachytiť a uchovať živú energiu z prírody Nového Zélandu v podobe kvalitných produktov.

Na čom záleží

Výnimočná starostlivosť v Manuka HealthOdborníci z Manuka Health sú lídrami vo vedeckom výskume a výrobe Manuka medu a propolisu. Podarilo sa im odhaliť tajomstvá týchto komplexných včelích produktov a dnes zlepšujú ich jemnosť a výnimočné prírodné vlastnosti.

K odborným poznatkom spoločnosti Manuka Health a ich citlivému záujmu pridávame náš profesionálny prístup. Záleží nám na tom, aby sa produkty z dielne Manuka Health do vašich rúk dostali v prvotriednej kvalite.

VIAC O ODBORNOSTI A INOVÁCIÁCH

Každý krok od úľa cez spracovanie až po zabalenie prebieha vo vlastných prevádzkach spoločnosti Manuka Health na Novom Zélande. Výrobu starostlivo riadia experti a dbajú pritom na kvalitu. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť včelie produkty, ktoré sú autentické a prémiové, ale najmä testované s dôrazom na vysokú kvalitu a čistotu.

KVALITA A SPÔSOB SPRACOVANIA