Spoločnosť Manuka Health

Experti na zdravie z prírody

Spoločnosť Manuka Health New Zealand vznikla v roku 2006 a jej založenie inšpirovali prevratné objavy vedcov, ktorí prišli na to, že včelie produkty z Nového Zélandu majú na ľudské zdravie pozoruhodné účinky. Tím nadšencov sa preto rozhodol, že o túto unikátnu liečivú silu je potrebné sa podeliť s celým svetom.

Manuka Health sa skladá, okrem 1,5 miliardy šikovných včielok, aj zo 140 ľudí, ktorí sa s láskou starajú o výrobu Manuka medu, propolisu, materskej kašičky či medu z rôznych druhov rastlín. Ten však na Slovensko nedovážame, pretože podporujeme domácich včelárov a bežný med z našej krajiny.

Na čom záleží

Výnimočná starostlivosť v Manuka Health

Na čo najvernejšom zachytení a uchovávaní živej energie z prírody Nového Zélandu v podobe kvalitných produktov.

Odborníci z Manuka Health sú lídrami vo vedeckom výskume, vo výrobe Manuka medu a propolisu. Podarilo sa im odhaliť tajomstvá týchto komplexných včelích produktov a aktuálne sa venujú neustálemu zlepšovaniu ich jemnosti a výnimočných prírodných vlastností.

K rokmi zbieraným poznatkom spoločnosti Manuka Health a ich citlivému záujmu pridávame náš profesionálny prístup. Záleží nám na tom, aby sa produkty z dielne Manuka Health dostali do vašich rúk v prvotriednej kvalite.

VIAC O ODBORNOSTI A INOVÁCIÁCH

Každý krok - od úľa cez spracovanie až po zabalenie - prebieha vo vlastných prevádzkach spoločnosti Manuka Health na Novom Zélande. Výrobu starostlivo riadia experti, vďaka čomu vám môžeme ponúknuť včelie produkty, ktoré sú autentické a prémiové, ale najmä testované s dôrazom na vysokú kvalitu a čistotu.

KVALITA A SPÔSOB SPRACOVANIA

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie