Spoločnosť Manuka Health

Experti na zdravie z prírody

Spoločnosť Manuka Health New Zealand vznikla v roku 2006 a jej založenie inšpirovali prevratné objavy vedcov, ktorí prišli na to, že včelie produkty z Nového Zélandu majú na ľudské zdravie pozoruhodné účinky. Tím nadšencov sa preto rozhodol, že o túto unikátnu liečivú silu je potrebné sa podeliť s celým svetom.

Manuka Health sa skladá, okrem 1,5 miliardy šikovných včielok, aj zo 140 ľudí, ktorí sa s láskou starajú o výrobu Manuka medu, propolisu, materskej kašičky či medu z rôznych druhov rastlín. Ten však na Slovensko nedovážame, pretože podporujeme domácich včelárov a bežný med z našej krajiny.

Na čom záleží

Výnimočná starostlivosť v Manuka Health

Na čo najvernejšom zachytení a uchovávaní živej energie z prírody Nového Zélandu v podobe kvalitných produktov.

Odborníci z Manuka Health sú lídrami vo vedeckom výskume, vo výrobe Manuka medu a propolisu. Podarilo sa im odhaliť tajomstvá týchto komplexných včelích produktov a aktuálne sa venujú neustálemu zlepšovaniu ich jemnosti a výnimočných prírodných vlastností.

K rokmi zbieraným poznatkom spoločnosti Manuka Health a ich citlivému záujmu pridávame náš profesionálny prístup. Záleží nám na tom, aby sa produkty z dielne Manuka Health dostali do vašich rúk v prvotriednej kvalite.

VIAC O ODBORNOSTI A INOVÁCIÁCH

Každý krok - od úľa cez spracovanie až po zabalenie - prebieha vo vlastných prevádzkach spoločnosti Manuka Health na Novom Zélande. Výrobu starostlivo riadia experti, vďaka čomu vám môžeme ponúknuť včelie produkty, ktoré sú autentické a prémiové, ale najmä testované s dôrazom na vysokú kvalitu a čistotu.

KVALITA A SPÔSOB SPRACOVANIA