Prečo Manuka Health

Nový Zéland západ slnka

Je to najinovatívnejšia novozélandská firma, ktorej cieľom je využiť potenciál Manuka medu naplno udržateľným spôsobom s úctihodným rešpektom k prírode.

Je hrdým výrobcom novozélandských včelích produktov. Jej produkty pochádzajú zo svahov Nového Zélandu.

Svoje hlavné včelie produkty spracováva aj balí na území Nového Zélandu, a preto vie zaručiť, že  spĺňajú tie najprísnejšie novozélandské štandardy kvality.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠEJ PANENSKEJ PRÍRODE  

 

Lídri v oblasti výskumu včelích produktov

Laboratórium  - Petriho misky

Ľudí v Manuka Health zaujímajú len včely a ich produkty. Na 100% sa sústredia na objavovanie a šírenie ich potenciálu pre zdravie a udávajú smer v oblasti výskumu Manuka medu a propolisu. Sú oddaní objavovaniu a optimalizácii týchto prírodných zázrakov, aby sa o ne mohli podeliť so spotrebiteľmi na celom svete.

ZISTITE VIAC O VÝSKUME A INOVÁCIÁCH V SPOLOČNOSTI MANUKA HEALTH

 

Kvalita, ktorej môžete dôverovať

Celý proces od chovu včiel cez výrobu až po balenie produktov podlieha kontrole priamo v prevádzkach Manuka Health na Novom Zélande. Takto dokážu zákazníkom zaistiť, že si kúpia pôvodné a prémiové prírodné včelie produkty s testovanou garantovanou čistotou a vysokým stupňom kvality.

PREČÍTAJTE SI VIAC O SPRACOVANÍ NÁŠHO MEDU A PROPOLISU

Udržateľnosť v srdci

Včely na medovom pláste

Starostlivosť a pozornosť sa začína už v úli. Tvrdo pracujúce včely si zaslúžia oddaný a citlivý prístup. V Manuka Health prechovávajú hlboký rešpekt pre krásu a čistotu prírody. Sú odhodlaní vyrábať prémiové novozélandské včelie produkty udržateľným spôsobom. To znamená, že nerobia kompromisy, pokiaľ ide o zdravie ich včiel a dávajú pozor, aby sa zachovala pôvodná krása novozélandskej prírody.

VIAC O TOM, AKO SA STARAJÚ O SVOJE VČELY

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie