Prečo Manuka Health

Nový Zéland západ slnka

Je to najinovatívnejšia novozélandská firma, ktorej cieľom je využiť potenciál Manuka medu naplno udržateľným spôsobom s úctihodným rešpektom k prírode.

Je hrdým výrobcom novozélandských včelích produktov. Jej produkty pochádzajú zo svahov Nového Zélandu.

Svoje hlavné včelie produkty spracováva aj balí na území Nového Zélandu, a preto vie zaručiť, že  spĺňajú tie najprísnejšie novozélandské štandardy kvality.

PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠEJ PANENSKEJ PRÍRODE  

 

Lídri v oblasti výskumu včelích produktov

Laboratórium  - Petriho misky

Ľudí v Manuka Health zaujímajú len včely a ich produkty. Na 100% sa sústredia na objavovanie a šírenie ich potenciálu pre zdravie a udávajú smer v oblasti výskumu Manuka medu a propolisu. Sú oddaní objavovaniu a optimalizácii týchto prírodných zázrakov, aby sa o ne mohli podeliť so spotrebiteľmi na celom svete.

ZISTITE VIAC O VÝSKUME A INOVÁCIÁCH V SPOLOČNOSTI MANUKA HEALTH

 

Kvalita, ktorej môžete dôverovať

Celý proces od chovu včiel cez výrobu až po balenie produktov podlieha kontrole priamo v prevádzkach Manuka Health na Novom Zélande. Takto dokážu zákazníkom zaistiť, že si kúpia pôvodné a prémiové prírodné včelie produkty s testovanou garantovanou čistotou a vysokým stupňom kvality.

PREČÍTAJTE SI VIAC O SPRACOVANÍ NÁŠHO MEDU A PROPOLISU

Udržateľnosť v srdci

Včely na medovom pláste

Starostlivosť a pozornosť sa začína už v úli. Tvrdo pracujúce včely si zaslúžia oddaný a citlivý prístup. V Manuka Health prechovávajú hlboký rešpekt pre krásu a čistotu prírody. Sú odhodlaní vyrábať prémiové novozélandské včelie produkty udržateľným spôsobom. To znamená, že nerobia kompromisy, pokiaľ ide o zdravie ich včiel a dávajú pozor, aby sa zachovala pôvodná krása novozélandskej prírody.

VIAC O TOM, AKO SA STARAJÚ O SVOJE VČELY