Medové masky

Maska na tvár, horúci čaj alebo vychladená limonáda a obľúbený film, či knižka… Dokonalý relaxačný program a rozmaznanie pre vašu pleť. Masku na tvár si viete jednoducho vyrobiť aj doma. Ak vás však trápi nejaký konkrétny problém, alebo chcete tvári dopriať exkluzívne, intenzívne vyživujúce zložky oplatí sa siahnuť po hotových maskách. Med je vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam ideálnou voľbou na problematickú pleť prípadne vyrážky. 

V našej ponuke nájdete masku od Manuka Health špeciálne vyvinutú na zlepšenie textúry pleti a navrátenie jej zdravého vzhľadu. Môžete ju použiť na celú pleť, alebo len lokálne, ak máte vyrážku alebo nejaké začervenanie. 

Medová maska Bees Brilliance vám pomôže dostatočnou hydratáciou pleti. Je dokonalou voľbou na suchú pleť a navráti jej žiarivý vzhľad. Ak sa chcete so žiarivou pleťou už prebúdzať, tak vás môže potešiť nočná maska, ktorá napomáha so zjednotením tónu pleti a taktiež ju hydratuje.

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
Manuka Honey Mask - Medová maska s Manuka medom 100ml
49 €

Táto jedinečná maska s obsahom manukového medu je perfektným produktom na rýchle hydratovanie pleti. Vynikajúca voľba pre suchú a citlivú pokožku.

406
Skin Brightening Overnight Mask - Nočná maska na rozjasnenie pleti 30 ml
43 €

Táto nočná maska pomáha rozjasniť pokožku a redukuje výskyt jemných vrások počas spánku.

401