Balzamy na pery

Naše pery, rovnako ako naše ruky sú často vystavované nepriaznivým vonkajším faktorom. Ich správna hydratácia a starostlivosť je preto nevyhnutná k udržaniu ich zdravého vzhľadu.

Časté umývanie rúk môže spôsobovať vysúšanie, nepríjemné pocity. Dôležitá je nielen pravidelná hydratácia krémom na ruky, ale aj šetrné no stále efektívne čistenie. Prírodné mydlo s Manuka medom vytvorí bohatú penu počas umývania, jednoducho tak odstráni nečistoty a môžete ho použiť napríklad aj pri sprchovaní. Šetrné zloženie predchádza nepríjemnému pocitu pnutia pokožky po umývaní a zanechá ruky jemné a hladké. 

Hydratačné vlastnosti Manuka medu využijete aj pri starostlivosti o pery. Suché, drsné pery trápia väčšinu z nás počas chladnejších mesiacov, preto je potreba ich chrániť počas silného vetra a studenej zimy. V našej ponuke nájdete klasický, bezfarebný balzam na pery a aj jeho voňavejšiu, vďaka malinám jemne zafarbenú variantu. Dodá vašim perám zdravý vzhľad, hydratuje a premení ich na neodolateľne jemné. 

Ak chcete perám dopriať trochu extra starostlivosti, pozrite si tipy v našom článku

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
Balzam na pery s Manuka medom MGO 250+ 4,5g
Akcia
10 € –15 %
8,50 €

Výživný 100% prírodný balzam pre vaše pery s Manuka medom MGO 250+ na každý deň.

302
607 Medi Salve Hydrating Lip Balm 2048x2048
Akcia Novinka
10 € –15 %
8,50 €

100% prírodný a vyrobený z jedlých surovín s antibakteriálnymi a antivírusovými účinkami poskytne dokonalú ochranu a rozmaznanie pre vaše pery kedykoľvek to budú potrebovať.

607
Super Fruity Lip Rescue - Prírodný balzam na pery Super-fruity 12,5 g
Sale
10 € –20 %
8 €

Hydratačný balzam na pery s včelím voskom, ktorý pomáha zjemniť a chrániť suché a popraskané pery.

420
608 SPF15+ Sun Lip Balm 2048x2048
Novinka
10 €

Prírodný balzam na pery s ochranným faktorom SPF 15+ neobsahuje škodlivé chemikálie a je šetrný k útesom. Vyživujte svoje pery pomocou upokojujúceho zloženia, ktoré suchým perám...

608