Uhorkovo-zemiakovo-paradajková rozjasňujúca maska

Ignrediencie na rozjasňujúcu masku z Manuka meduMáme pre vás recept na osviežujúcu a rozjasňujúcu gélovú masku. Táto maska vám pomôže rozjasniť tóny pleti, zbaviť sa mastnosti a tmavých jazvičiek či pigmentácie.

Uhorka a paradajka obsahujú širokú škálu vitamínov, ktoré sú výborné pre vašu pleť, navyše majú prírodné vlastnosti podporujúce napnutie a rozjasnenie pokožky.   

Recept

  • 1 na kocky nakrájaná uhorka
  • 1/4 paradajky
  • 1 polievková lyžica Manuka medu
  • 1 na kocky nakrájaný zemiak

Všetky ingrediencie (okrem medu) dajte do odšťavovača, po rozmixovaní do zmesi primiešajte med.

Aplikácia masky

Aplikujte na tvár s kozmetickým vatovým tampónom. Prípadne, môžete nastrúhať ingrediencie na jemnou strúhadle, čím získate hustejšiu konzistenciu masky.

Telový píling z  Manuka medu a kávy

Telový píling
z Manuka medu a kávy

Manuka kávový peeling navyše osvieži podkladovú vrstvu kože, vyživí a dokonale hydratuje. Tento peeling je ideálny hlavne pre zimné mesiace, počas ktorých sa  pokožka zvykne dehydratovať a vysušovať.

Medové masky | Manuka.sk

Všetky naše recepty
na medové masky

Prírodné HOME MADE recepty na kozmetické prípravky, ktoré si jednoducho pripravíte sami doma. Nájdete tu recepty na medové masky na tvár, vlasy, peelingy a aj zopár rôznych tipov.

Manuka med – prírodné antibiotikum

Dobre vedieť
o Manuka mede

Či už sa chcete zatiaľ iba zľahka zoznámiť s manukovým medom, alebo si v našej sekcii o použití a dávkovaní chcete potvrdiť, či jeho potenciál využívate naplno je táto stránka práve pre vás.