Hladká a krásna pleť s Manuka kávovým pílingom

Ignrediencie na telový piling z Manuka medu a kávyKaždodenná starostlivosť o krásu a telo vôbec nemusí zahŕňať extrémne drahé skrášľujúce výrobky. Vyskúšajte náš prírodný kozmetický recept na peeling s obsahom Manuka medu, ktorý odstráni odumreté bunky pokožky, vyživí ju a hydratuje.

Manuka kávový peeling navyše osvieži podkladovú vrstvu kože, dostatočne ju vyživuje a dokonale hydratuje. Tento peeling je ideálny hlavne pre blížiace sa zimné mesiace, počas ktorých sa pokožka zvykne dehydratovať a vysušovať.

Budete potrebovať

  • Do misky nasypte mletú zrnkovú kávu podľa potreby
  • Pridajte strúhaný sušený kokos, rozdrvený rozmarín, kryštalickú kuchynskú soľ, kokosový olej a nakoniec Manuka med

Dôkladne premiešajte všetky ingrediencie tak, aby sa vytvorila ani nie riedka, ani nie hustá zmes

Aplikácia peelingu

Peeling aplikujte na vlhkú pokožku a krúživými pohybmi sa snažte vmasírovať zmes do pokožky. Masírujte 5 až 10 minút (alebo podľa potreby) a nakoniec opláchnite vlažnou vodou. Peeling sa odporúča opakovať 1 až 2 krát týždenne

TIP>> Do pílingu môžete použiť aj kávovú usadeninu.

Rozmaznávajte svoju pokožku, dajte sa jej nadýchnuť, doprajte jej neobyčajnú vôňu a užívajte si svoju hladkú pleť každý deň!

Hydratačná maska na vlasy s kokosom 

Hydratačná maska
na vlasy s kokosom

Vyrobte si skvelú hydratačnú kúru pre vlasy a pokožku hlavy, ktorá vám pomôže predchádzať vypadávaniu vlasov, polámaným končekom vlasov, podráždenej pokožke či lupinám.

Medové masky | Manuka.sk

Všetky naše recepty
na medové masky

Prírodné HOME MADE recepty na kozmetické prípravky, ktoré si jednoducho pripravíte sami doma. Nájdete tu recepty na medové masky na tvár, vlasy, peelingy a aj zopár rôznych tipov.

Manuka med – prírodné antibiotikum

Dobre vedieť
o Manuka mede

Či už sa chcete zatiaľ iba zľahka zoznámiť s manukovým medom, alebo si v našej sekcii o použití a dávkovaní chcete potvrdiť, či jeho potenciál využívate naplno je táto stránka práve pre vás.