Hydratačná maska na vlasy s kokosom

Hydratačná maska na vlasy s kokosom 

Kokosový olej je známy svojimi hydratačnými vlastnosťami, narozdiel od iných olejov, ktoré len jednoducho pokryjú povrch vašich vlasov, kokosový olej skutočne hlboko preniká do vlasovej folikuly.

V kombinácii s medom získate skvelú hydratačnú kúru pre vlasy a pokožku hlavy, ktorá vám pomôže predchádzať vypadávaniu vlasov, polámaným končekom vlasov, podráždenej pokožke či lupinám. 

Budete potrebovať

  • 3 polievkové lyžice kokosového oleja
  • 1 žĺtok 
  • 1/2 avokáda
  • 1 čajová lyžička Manuka medu

Ingrediencie dobre premiešajte v miske s vidličkou alebo metličkou na šľahanie.

Aplikácia masky

Naneste si masku na vlasy a pokožku hlavy a nechajte pôsobiť najmenej 15 minút. Môžete vlasy prekryť potravinárskou fóliou, aby ste urýchlili prienik účinných látok do vašej pokožky a vlasov.  

Pleťová maska s Manuka medom a čajom Matcha

Pleťová maska s medom a čajom Matchaa

Maska s Matcha čajom má potenciál zmierniť zápaly, zlepšiť stav pleti, eliminovať známky stárnutia. Triesloviny obsiahnuté v prášku Matchaa zabraňujú vzniku mastnej pokožky.

Medové masky | Manuka.sk

Všetky naše recepty
na medové masky

Prírodné HOME MADE recepty na kozmetické prípravky, ktoré si jednoducho pripravíte sami doma. Nájdete tu recepty na medové masky na tvár, vlasy, peelingy a aj zopár rôznych tipov.

Manuka med – prírodné antibiotikum

Dobre vedieť
o Manuka mede

Či už sa chcete zatiaľ iba zľahka zoznámiť s manukovým medom, alebo si v našej sekcii o použití a dávkovaní chcete potvrdiť, či jeho potenciál využívate naplno je táto stránka práve pre vás.