Jogurt s Manuka medom

Či už vstávate do práce, do školy alebo ste doma, váš deň by ste mali začať s výdatnými, no hlavne by mali byť zdravé a chutné, aby ste po svete mohli behať s úsmevom a pocitom, že ste kúsok popredu pred vačšinou, ktorí raňajky jednoducho nestíhajú. Ak ste fanúšikom jogurtov, máme pre vás jeden chutný a jednoduchý recept: Manuku a jogurt!

Stačí, ak si do misky dáte jogurt, pridáte cereálie alebo ovocie a polejete Manuka medom. Po takýchto raňajkách nielenže budete naštartovaný, ale prispejete tým svojmu zdraviu a vitalite. Aby sme vám narobili viac sliniek, pozrite si toto krátke video, na ktorom uvidíte takto pripravené raňajky.

Manuku a jogurt samozrejme nemusíte jesť iba na raňajky. Je len na vás, či si pomaškrtíte na desiatu, obed, olovrant alebo dokonca aj na večeru. Jogurt si môžete vybrať podľa vlastnej chuti, pretože každá príchuť dokonale ladí s našimi Manuka medmi. Asi najlepšou voľbou bude čistý – biely jogurt alebo cereálny, či ovocný.

Cereálie a ovocie si do vašej misky môžete takisto pridať podľa vášho gusta. Odporúča sa 1 až 2 lyžice cereálií a rovnaký pomer ovocia, najlepšie lesné plody alebo banány.

Pomyselnou čerešničkou na raňajkách je Manuka med, ktorý je stopercentným produktom pochádzajúcim z Nového Zélandu. Tento tichomorský ostrov je známy svojou panenskou, živou a prenádhernou prírodou, ktorá je bohatá aj na rôznorodé voľne rastúce kvety. Usilovné včeličky z nich vyrábajú tento poctivý tmavý a krémový med s typickou chuťou. Manuka medy sú testované a certifikované na čistotu, kvalitu a na obsah MGO – metylglyoxal, ktorý je kľúčovou zložkou v novozélandských medoch.

Určite vám záleží na tom, aby ste boli zdravý, fit, plný energie a vitality. No a navyše, ak si popritom všetkom aj pomaškrtíte, tak potom je radosť žiť...

Doprajte si preto skvelé raňajky každý deň.

Dobrú chuť!

4-4-07b(350x242)

Manuka kurkumový mliečny nápoj

Siahnite po ozajstnej exotike vo forme mliečneho nápoja a vydajte sa na cestu okolo sveta počnúc očarujúcim Novým Zélandom a končiac v dobrodružnej Indii.

jednoduché recepty Manuka medom

Celý zoznam manuka receptov

Pozývame Vás do našej špeciálnej kuchyne. Pochúťky v našom Manuka receptári sú nenáročné, chutné a zdravé, varené, studené alebo pečené. Sú určené pre malých i veľkých.

Manuka med – prírodné antibiotikum

Dobre vedieť o Manuka mede

Zoznámte sa so skutočne výnimočným novozélandským manukovým medom, alebo si rovno v sekcii o použití a dávkovaní potvrďte, či jeho potenciál využívate naplno...