Jogurt s Manuka medom

Dobré ránko! 

Ako ste sa vyspali?

Či už vstávate do práce, do školy alebo ste doma, váš deň by ste mali začať s výdatnými, no hlavne zdravými a chutnými raňajkami.Ak ste fanúšikom jogurtov, máme pre vás jeden fantastický a jednoduchý recept: Manuku a jogurt!

Stačí, ak si do misky dáte jogurt, pridáte cereálie alebo ovocie a polejete Manuka medom. Po takýchto raňajkách nielenže budete naštartovaný, ale prispejete tým svojmu zdraviu a vitalite.Aby sme vám narobili viac sliniek, pozrite si toto krátke video, na ktorom uvidíte takto pripravené raňajky.

Manuku a jogurt samozrejme nemusíte jesť iba na raňajky. Je len na vás, či si pomaškrtíte na desiatu, obed, olovrant alebo dokonca aj na večeru, a to v prípade ak niekto preferuje obzvlášť ľahké raňajky pred spaním. Jogurt si môžete vybrať podľa vlastnej chuti, pretože každá príchuť dokonale ladí s našimi Manuka medmi. Asi najlepšou voľbou bude čistý – biely jogurt alebo cereálny, či ovocný.

Cereálie a ovocie si do vašej misky môžete takisto pridať podľa vášho gusta. Odporúča sa 1 až 2 lyžice cereálií a rovnaký pomer ovocia, najlepšie lesné plody alebo banány.

Pomyselnou čerešničkou na vašich raňajkách je Manuka med, ktorý je stopercentným produktom pochádzajúcim z Nového Zélandu. Tento tichomorský ostrov je známy svojou panenskou, živou a prenádhernou prírodou, ktorá je bohatá aj na rôznorodé voľne rastúce kvety. Usilovné včeličky z nich vyrábajú tento poctivý tmavý a krémový med s typickou chuťou. Manuka medy sú testované a certifikované na čistotu, kvalitu a na obsah MGO – metylglyoxal, ktorý je kľúčovou zložkou v novozélandských medoch.

 Určite vám záleží na tom, aby ste boli zdravý, fit, plný energie a vitality. No a navyše, ak si popritom všetkom aj pomaškrtíte, tak potom je radosť žiť...

Doprajte si preto skvelé raňajky každý deň. Dobrú chuť!