3 masky na tvár z Manuka medu, ktorú si vyberiete?

Prírodná kozmetika z Nového Zélandu

Uprednostňujete prírodnú kozmetiku a ingrediencie? Potrpíte si na kvalitu? Potom určite vyskúšajte novozélandský Manuka med a produkty z neho. Napríklad nasledujúce 3 masky na tvár, vyvinuté za účelom prírodnej podpory pri problémoch s pleťou.

Pleťové masky sú doplnkovou starostlivosťou o pleť. Naneste si ich popri kréme ráno alebo večer a zbavte sa nedokonalostí, ktoré vás trápia.

Zdroj: Pixabay.com

Maska na tvár z Manuka medu na problematickú pleť

Predstavte si 100% prírodnú medovú masku, ktorá pokožku upokojí, zbaví nedokonalostí, hydratuje a omladí. Je špeciálne navrhnutá na zjemnenie textúry pokožky a zachovanie zdravšieho vzhľadu pleti. Doprajte si účinky jedného z najsilnejších medov Manuka MGO™ 600+ a nabite pleť antioxidantmi. Okrem toho maska ešte obsahuje čistý Manuka esenciálny olej, extrakt z listov aloe vera na zníženie zápalu a CycloPower™, ktoré ešte zosilňuje mimoriadne výživné vlastnosti medu. 

 Maska na tvár z Manuka medu na suchú a citlivú pleť

Nadávate na to, že ste majiteľkou suchej a citlivej pokožky, ktorá ľahko sčervenie a podráždi sa? Nezúfajte a doprajte jej extra starostlivosť. Pleťová maska s až 40% obsahom Manuka medu ju perfektne hydratuje. Aby bol účinok dokonalý, pridali sa ďalšie ingrediencie. Bambucké maslo, glycerín či olej z včelieho peľu. Posuňte level starostlivosti o suchú a citlivú pleť na vyšší level a doprajte jej okrem krémov a séra aj túto masku pre vyživenie, zdravý a svieži vzhľad.

Nočná maska na tvár z Manuka medu na rozjasnenie 

Čo keby ste sa pravidelne ráno zobúdzali s rozjasnenou pokožkou a miznúcimi jemnými vráskami? Pokiaľ si doprajete kvalitnú pleťovú starostlivosť, môže sa to stávať. Ak si navyše posvietite aj na ingrediencie, účinky na seba nenechajú dlho čakať. Stavte na prírodnú kozmetiku. Vyberte si pleťovú masku s obsahom Manuka medu, extraktu z pivonky, Sakury a sladkého drievka. Pleť rozžiaria, obnovia, omladia a pomôžu udržať jednotný tón. Je to jednoduché. Večer ju nanesiete a zmyjete až ráno. Takže ideálna pleťová maska aj pre tých lenivejších :)

Zaujímavosť na záver

Vedeli ste, že Manuka med sa získava z kvetov rastliny Leptospermum scoparium prirodzene sa vyskytujúcej len na Novom Zélande? Vďaka pozoruhodným vlastnostiam, ktoré ho odlišujú od ostatných druhov medu, ho obľubujú aj lekári po celom svete. Vzácna prírodná zložka metylglyoxal (MGO) zabezpečuje neperoxidovú antibakteriálnu aktivitu. Med je tak účinný pri chrípke, bolesti hrdla, či žalúdočných ťažkostiach.