Okolnosti vytvára naše okolie. Buďte inšpiráciou aj vy.

Naša rodinkaNáš tatko to dnešným dňom dáva na kráľa už 75 rokov, aj keď jeho duša má sotva 40. Iste vám to potvrdí každý človek, ktorý ho pozná.
Tatkova pozitívna energia, láska k životu a športu, vitalita, schopnosť podporiť a pomôcť, vybaviť nevybaviteľné bez toho, aby iného znevýhodnil, prispôsobenie sa akejkoľvek situácii a dar zabojovať, aj keď je zdanlivo najhoršie, či už v živote, alebo v tenisovom zápase.
Ak si však myslíte, že by toto zvládol sám, tak ste na omyle. Je to maminka, ktorá je tu stále pre nás a dopĺňa nás tak, aby sme si mohli život vychutnávať naplno podľa vlastného uváženia.
 
Základom je perfektná spolupráca mojich rodičov, ktorú dnes podľa mňa potrebuje celé Slovensko.
 
Je mi ľúto, že tento výnimočný deň 25.10. som nemohol stráviť v ich spoločnosti, aj keď by to zrejme šlo, vzhľadom na trvalý pobyt v Žiari, sídlo firmy v Bratislave a fakt, že sa necítim byť chorý.

Rešpekt k nariadeniam

Na jednej strane mi je niekedy naozaj ťažké nájsť inteligenciu vo vyjadreniach našich politikov, ale nebudem ani v tejto situácii, kedy sa naša rodina môže jedným z rozhodnutí cítiť ukrivdene zneužívať možnosti, ktoré vidím.
Aj keď už teraz viem, že mi tento deň strávený pri oslave môže v budúcnosti chýbať viac, ako by som si želal.

❤️ Okolnosti vytvára naše okolie. Buďte inšpiráciou aj vy❤️

Pozitívne slová môjho tatka a maminky pri rannom telefonáte mi rozhodne dali nádej, že o túto príležitosť neprídem a mohol som sa teda ľahšie sústrediť na krásy, ktoré som dnes mohol zažiť v Bratislave.Tento pozitívny prístup mojich rodičov je dar, ktorý sa snažím kopírovať a prajem zažiť každému, lebo je mi takto oveľa ľahšie uveriť, že to tak bude. 
 
V dnešných dňoch sa to dá jednoduchšie zvládnuť, pozitívnym myslením, intenzívnejšou starostlivosťou o naše zdravie a neporušovaním nariadení, za ktoré by mimochodom isto nikto z nás nebol rád zodpovedný.
Takto môžeme znížiť pravdepodobnosť, že pokazíme dni ľudom, ktorí milujú život bez ohľadu na svoj vek a zdravotný stav.