Rosacea - Sven's Island

Čo je Rosacea?

Rosacea je bežné, chronické, zápalové ochorenie kože, ktoré postihuje viac ako 10 % ľudí so svetlou pokožkou a symptómy môžu zahŕňať návaly horúčavy, hyperreaktivitu, pretrvávajúce začervenanie, pupienky a pustuly, zapálené cievy a opuch tváre. Rosacea je niekedy mylne považovaná za akné, ekzém alebo dokonca kožnú alergiu.

Existuje mnoho druhov rosacey, ale štyri hlavné typy sú:

Erytematotelangiektatická rosacea sa vyznačuje začervenaním a návalmi, s viditeľnými krvnými cievami.
Papulopustulózna rosacea zahŕňa začervenanie, opuch a vyrážky, ktoré pripomínajú akné.
Phymatózna rosacea spôsobuje, že pokožka zhrubne a získa hrboľatú štruktúru.
Očná rosacea spôsobuje začervenanie a podráždenie očí a opuchnuté viečka.

Čo spôsobuje Rosacea?

Vedci sa stále snažia zistiť presnú príčinu rosacey. Niektorí zo súčasných podozrivých zahŕňajú:

  • Genetika
  • Ultrafialové žiarenie
  • Nadmerná aktivita imunitného systému
  • Kožné roztoče
  • Určité baktérie
  • Vaskulárna hyperreaktivita

Bez ohľadu na to, čo je na vine, rosacea má tendenciu vyskytovať sa v rodinách, takže existuje silný argument pre genetické spojenie.

Sven's Island "liek na rosaceu“

Jednou z najdôležitejších vecí, ktoré môžete pre svoju pleť urobiť, je uprednostniť používanie upokojujúceho, hydratačného a ochranného prípravku na tvár, ktorý pleť ďalej nedráždi. To podporuje kožnú bariéru, aby vykonávala svoju prácu správne, v konečnom dôsledku chráni vašu pokožku pred škodlivými agresormi. Nedávne štúdie tiež zistili, že olej z listov Kanuka môže pomôcť zabiť roztoče Demodex, a preto odporúčame náš čistiaci gél na tvár Spotless, ktorý obsahuje vysoké koncentrácie oleja z listov Kanuka a je nedráždivý a netoxický pre pokožku. Naša Miracle Manuka masť na obnovu pokožky obsahuje olej z listov Manuka, u ktorého bolo vedecky dokázané, že obsahuje vysoké hladiny antimikrobiálnych vlastností a môže byť účinný pri znižovaní začervenania a zápalu, čo sú oba symptómy často spojené s rosaceou.

Spot Less Gentle Cream Cleanser - čistiaci gél

Náš jemný čistiaci prípravok na tvár, vyvinutý pre citlivé typy pleti, je plný prirodzených čistiacich vlastností, ktoré odstraňujú nečistoty a mastnotu a zároveň obnovujú rovnováhu kožného mazu vo vašej pokožke bez nadmerného vysušovania. Kľúčovou zložkou je extrakt z listov Lemonwood z Nového Zélandu, ktorý inhibuje rast a tvorbu baktérií spolu s extraktom z listov Kumarahou, ktorý obsahuje prirodzene sa vyskytujúce mydlové vlastnosti a protizápalové vlastnosti na upokojenie akéhokoľvek začervenania a podráždenia.

Miracle Manuka - Skin Repair Ointment

Naša Miracle Manuka masť na regeneráciu pokožky je 100% prírodná, vysoko hydratačná, terapeutická starostlivosť o pleť, ktorá obsahuje silné protizápalové zložky, ktoré možno použiť na upokojenie a zmiernenie začervenanej a zapálenej pokožky, symptómov často spojených s rosaceou.

Pri liečbe rosacey sa odporúča vyhľadať odbornú lekársku pomoc. Vždy používajte podľa pokynov a ak príznaky pretrvávajú, poraďte sa so svojím lekárom.

https://svensisland.co.nz/collections/rosacea

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie