Suché pery a Sven's Island

Čo spôsobuje suché pery?
Popraskané alebo suché pery sú vo všeobecnosti príznakmi dehydratácie, spálenia slnkom, chladného alebo suchého počasia a nadmerného olizovania, ale môže to byť spôsobené aj alergiou na niečo, čo jete. Kyslé potraviny ako pomaranče a grapefruity ako údajní vinníci. Ďalší stav, nazývaný uhlová cheilitída, sa vyskytuje, keď ľudia v noci dýchajú ústami, zvyčajne keď majú upchatý nos, napríklad počas alergií alebo chrípkových sezón. Vo všeobecnosti sa v tejto oblasti zhromažďujú malé kúsky slín a degradujú, a keďže sliny sú tráviacim enzýmom, môžu rozpustiť tkanivo a spôsobiť vysušenie a zápal.

Ingrediencie, ktoré hladajte vo svojom balzame na pery

 • Prírodné príchute
 • Prírodné oleje – kokosový olej, svetlicový olej, olivový olej, avokádový olej, konopný olej, jojobový olej a vitamín E
 • Prírodné maslá – bambucké maslo, kakaové maslo, avokádové maslo, konopné maslo a mangové maslo
 • Prírodné vosky - včelí vosk, kandelilový vosk, jojobový vosk a karnaubský vosk

Tieto zložky majú prirodzene sa vyskytujúci vysoký obsah oleja nad obsahom vody a nasajú viac vody do pier a znížia straty vody. Konečný výsledok, viac vlhkosti a hydratácie.

Ingrediencie, ktorým sa v balzame na pery vyhnite.

 • Petrolatum (Vazelína)
 • Parafínové alebo syntetické minerálne oleje
 • Parabény
 • Butylovaný hydroxyanizol (BHA) a butylovaný hydroxytoluén (BHT)
 • Fenol a alkohol
 • Umelé vône a príchute
 • Chemický opaľovací krém

Tieto zložky sú tie, ktoré ďalej odstraňujú vlhkosť z vašich pier a môžu obsahovať škodlivé vlastnosti, ktoré zvyšujú suchosť, začervenanie a zápal.

Svenov ostrov "liek na suché pery"

Pokožka na perách je tenká a jemná, pretože neobsahuje mazové žľazy ako zvyšok pokožky, a preto je obzvlášť náchylná na vysušovanie. Pri výbere produktov starostlivosti o pery na ošetrenie suchých pier vám odporúčame zvoliť si výživné balzamy, ako je napríklad náš Lip Balmy Moisturising Lip Balm - hydratačný balzam na pery s prírodnými olejmi a klinickými zložkami, ktoré preukázateľne dodávajú vlhkosť a rehydratujú.

Lip Balmy Moisturising Lip Balm - Hydratačný balzam na pery

Náš 100% prírodný hydratačný balzam na pery je vyrobený z jedlých zložiek a obsahuje silné antibakteriálne vlastnosti organického oleja z listov Manuka, o ktorom je vedecky dokázané, že zabíja 99,99 % baktérií a znižuje závažnosť oparov vďaka svojim silným antivírusovým vlastnostiam. Táto vysoko hydratačná a terapeutická starostlivosť o pery tiež obsahuje silné protizápalové zložky, ktoré môžu pomôcť upokojiť a zmierniť suchú, popraskanú a zapálenú pokožku, príznaky často spojené so suchými perami.

Používajte podľa pokynov a ak príznaky pretrvávajú, poraďte sa so svojím lekárom.

https://svensisland.co.nz/collections/dry-lips

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie