Psoriáza a Sven's Island

Čo je psoriáza?

Psoriáza je chronické autoimunitné ochorenie, ktoré spôsobuje, že pokožka sa regeneruje rýchlejšie ako normálne. Existuje niekoľko rôznych typov psoriázy a skúsenosť každého človeka s týmto stavom je jedinečná. Vaše kožné bunky zvyčajne prechádzajú cyklom známym ako bunkový obrat, ktorý začína hlboko vo vašej koži a pomaly stúpa na povrch. Zvyčajne to trvá asi mesiac, ale ak máte psoriázu, môže to trvať len niekoľko dní, čo spôsobuje, že kožné bunky rastú príliš rýchlo a hromadia sa na povrchu pokožky. Z tohto dôvodu môžu mať ľudia, ktorí majú psoriázu, vzplanutia, ktoré spôsobujú, že sa na ich koži objavia charakteristické svrbivé, šupinaté škvrny.

Čo spôsobuje psoriázu?

Odborníci si nie sú presne istí, čo spôsobuje, že niečí imunitný systém takto nesprávne funguje, ale podľa popredných vedcov v oblasti autoimunity veria, že svoju úlohu zohráva genetika aj environmentálne faktory. Čo vedia, je, že psoriáza nie je nákazlivá a neexistuje žiadny známy liek, hoci výber produktov, ktoré nedráždia vašu pokožku, môže znamenať veľký rozdiel a pomôcť zvládnuť tento stav.

Svenov ostrov "liek na psoriázu"

Pri výbere produktov starostlivosti o pokožku na liečbu psoriázy vám odporúčame vybrať si hydratačné prípravky, ktoré majú vyšší obsah oleja ako vody, pretože to nasáva viac vody do pokožky a znižuje jej stratu. Masti majú zvyčajne najvyšší obsah oleja v porovnaní s pleťovými vodami a krémami, takže pri aplikácii na citlivú pokožku vo všeobecnosti nepália a sú veľmi dobré pri utesňovaní vlhkosti. Naša Miracle Manuka masť na opravu pokožky bola vedecky vyvinutá na zmiernenie a liečbu stavov súvisiacich s psoriázou.

Miracle Manuka - masť na opravu pokožky

Naša Miracle Manuka masť na opravu pokožky je 100% prírodná, vysoko hydratačná, terapeutická starostlivosť o pleť, ktorá obsahuje silné protizápalové zložky, ktoré možno použiť na upokojenie a zmiernenie suchej, svrbiacej a zapálenej pokožky, symptómov často spojených so psoriázou.

Pri liečbe psoriázy sa odporúča vyhľadať odbornú lekársku pomoc. Vždy používajte podľa pokynov a ak príznaky pretrvávajú, poraďte sa so svojím lekárom.

https://svensisland.co.nz/collections/psoriasis

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie