Proti startnutiu a pigmentácii

Čo spôsobuje vrásky?

Aby ste pochopili, čo spôsobuje vrásky, je dôležité pochopiť, že vaša pokožka (najväčší orgán vášho tela) sa skladá z troch vrstiev: epidermis, dermis a hypodermis. Epidermis je v podstate povrch vašej pokožky a tu sú vrásky najvýraznejšie. Ale to, čo sa deje pod epidermou, vysvetľuje, prečo sa tieto vrásky objavujú na prvom mieste. Mladistvá pokožka je bohatá na elastín a kolagén, ktoré udržujú povrch vašej pokožky (epidermis) hladký a na chvíľu bez vrások. Starnutie vyčerpáva prirodzené zásoby kolagénu a elastínu v pokožke. Zároveň ubúda tuk v podkoží, čiže podkoží, hlboko pod povrchom, kde nevidíte, čo sa deje. Skombinujte tieto dva prirodzené procesy s úbytkom vlhkosti v epiderme a môžete očakávať známky ochabnutia a vrások.

Spôsoby, ako bojovať proti vzhľadu vrások

Doprajte svojej pleti trochu vzpruhy tým, že zostanete hydratovaná a vyhnite sa škodlivým UV lúčom zo slnečného žiarenia. Uistite sa, že používate opaľovací krém denne a pridajte dodatočnú ochranu slnečnými okuliarmi a klobúkom predtým, než strávite dlhší čas na slnku. Po prvé, hľadajte prírodné produkty starostlivosti o pleť, ktoré neobsahujú škodlivé chemikálie, ktoré môžu prispieť k ďalšiemu rozkladu prírodných zlúčenín nachádzajúcich sa vo vašej pokožke. Hľadajte tiež produkty, ktoré obsahujú vysoké hladiny antioxidantov na boj proti zápalu, ktorý je hlavnou prekážkou procesu obnovy pokožky. Nakoniec si vždy vyberte produkty, ktoré pomôžu vašej epiderme udržať vlhkosť a chránia ju pred vysušením, ktoré časom spôsobuje vrásky.

Čo je pigmentácia kože?

Hyperpigmentácia je výsledkom nadprodukcie melanínu (pigmentu) v koži a môže byť spôsobená mnohými faktormi, vrátane hormonálnych zmien, poškodenia slnkom a znečistením, liekov a následkov akné a zápalov kože. Je to zložitý kožný problém a tiež jeden z najnáročnejších stavov na liečbu, takže na nápravu stavu je často potrebná trpezlivosť.

Sven's Island "lieky na vrásky a pigmentáciu pokožky"

Aj keď sú vrásky a pigmentácia len ďalšou súčasťou procesu starnutia, nad ktorým máme obmedzenú kontrolu, existujú spôsoby, ako udržať tieto bežné problémy s pokožkou tváre pod kontrolou čo najdlhšie. Pre optimálnu účinnosť odporúčame vyskúšať kombinovaný prístup, ktorý zahŕňa náš Spotless- facial gel cleanser čistiaci gél na tvár bez škvŕn a Fresh Face- ultra renewal cream ultra obnovovací krém na pleť, ktorý bol vedecky vytvorený tak, aby zmierňoval známky starnutia.

Fresh Face- Ultra Renewal Face Cream

Fresh Face je náš „ocenený“, 100% prírodný krém na tvár na rastlinnej báze, ktorý obsahuje vysoké koncentrácie výťažku z paprade Mamaku*. Bolo vedecky dokázané, že táto úžasná novozélandská rastlina zvyšuje rast nových kožných buniek o ohromujúcich 48 %, čím výrazne znižuje voľné radikály, ktoré prispievajú k rozkladu kolagénu. Silné protizápalové vlastnosti novozélandského medu Kanuka pomáhajú redukovať začervenanie a nerovnomernú pigmentáciu a zároveň vytvárajú jasnejšiu a žiarivejšiu pleť.

(*Zdroj: IFF-Nedávne štúdie ukazujú zvýšenie deliacich buniek dermis až o 48% pri aplikácii extraktu Mamaku v koncentrácii 1+%. Tieto nové bunky potom migrujú do stratum corneum a tvoria novú kožu.)

Spotless- Facial Gel Cleanser

Náš 100% prírodný, rastlinný gél na čistenie tváre je nabitý prírodnými čistiacimi vlastnosťami, ktoré odstraňujú nečistoty a mastnotu a zároveň obnovujú rovnováhu kožného mazu vo vašej pokožke bez nadmerného vysušovania. Kľúčovou zložkou je výťažok z listov citrónovníka novozélandského, ktorý obsahuje vysoké hladiny antioxidantov, ktoré napomáhajú pokožke samo sa opravovať a redukujú zápaly, ktoré bránia procesu obnovy pokožky. Táto úžasná receptúra ​​tiež obsahuje extrakt z listov Kumarahou, ktorý je jednou z mála rastlín na planéte, ktorá má prirodzene sa vyskytujúce mydlové vlastnosti. Mnoho čistiacich prostriedkov na tvár obsahuje syntetické mydlové zložky, ktoré môžu ďalej dráždiť pokožku a spôsobiť jej nadmerné vysušenie.

Používajte podľa pokynov a ak príznaky pretrvávajú, poraďte sa so svojím lekárom.

https://svensisland.co.nz/collections/anti-ageing-and-pigmentation

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie