4 príchute cukríkov s Manuka medom - 4 x 65g

€32,60 –24 %
4 príchute cukríkov s Manuka medom - 4 x 65g
€32,60 –24 % €24,70 / ks €0,41 / 1 ks
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.11.2018

Nepochybne je tu dosť veľká pravdepodobnosť, že si zamilujete minimálne jeden z týchto štyroch druhov cukríkov. Nám najviac chutia  propolisové a zázvorové, ale veľa našich zákazníkov nedá dopustiť ani na citrónové, či tie s prírodnoru príchuťou čienych ríbezlí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cukríky v 100% prírodnom zložení podľa nás a mnohých našich zákazníkov stoja za to, aby nechýbali v našich domácnostiach, autách, či vreckách. Keďže každému chutí niečo iné, pripravili sme pre vás  balíček, kde si jedny  môžete vychutnať na náš účet a potom sa rozhodnúť, ktoré sú pre vás tie najlepšie. 

TIP: Propolisové cukríky s Manuka medom síce nechutia každému, ale ak áno, tak je to najideálnejšia forma cukríkov, ktoré chcete mať pri sebe vždy, keď začnete cítiť, že s vašim hrdlom nie je niečo v poriadku. Chuťovo prijateľnejšou alternatívou sú zázvorové cukríky s citrónovým olejom. Vaše deti vám však tieto dva druhy cukríkov,na základe skúseností rodičov, pravdepodobne jesť nebudú. V takomto prípade im ponúknite  citrónové alebo ríbezlové cukríky s jemnou ovocnou príchuťou. 

 1. To, že včely používajú propolis na dezinfekciu včelieho úľa je fakt a v kombinácii so skúsenosťami ľudí s našimi cukríkmi s Manuka medom a propolisom sa dá predpokladať, že dezinfikuje ústnu dutinu a hrdlo, či už ho máte zapálené, alebo nie. 
 2. Citrónové cukríky s Manuka medom v novom 65g balení sú obľúbené najmä u detí, ale potešia aj dospelých.
 3. Jemne pikantné citrónovo-zázvorové cukríky s Manuka medom by vám mohli zachutiť kedykoľvek počas dňa, ale aj pomôcť pri prvotných príznakoch bolestí hrdla.
 4. Lahodné cukríky s Manuka medom, prírodnou príchuťou čiernych ríbezlí a extra dávkou vitamínu C.

Zrekapitulujme si tento výhodný balíček:

 • 3 + 1 balenie ZADARMO
 • 100% prírodné zloženie s obsahom Manuka medu
 • bez umelých príchutí a farbív
 • bez lepku a bez obsahu orechov
 • vhodné pre vegetariánov

BALENIE: 4 x 65 g obsahuje 4 x 15 cukríkov

INGREDIENCIE:  

 1. Trstinový cukor, glukózový sirup, Manuka med MGO™ 400+ (4,5%), voda, propolis (2%), prírodný citrónový olej, vitamín C.
 2. Trstinový cukor, glukózový sirup, Manuka med MGO™ 400+ (8%), voda, prírodný citrónový olej, vitamín C, kurkuma.
 3. Trstinový cukor, glukózový sirup, Manuka med MGO™ 400+ (8%), voda, prírodný citrónový olej, prírodný zázvorový extrakt, vitamín C.
 4. Trstinový cukor, glukózový sirup, Manuka med MGO™ 400+ (8%), voda, prírodná príchuť čiernych ríbezlí, prírodné farbivo (čierna mrkva), vitamín C

Dodatočné parametre

Kategória: Cukríky s Manuka medom MGO™ 400+
Hmotnosť: 0.26 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: