Ako si užiť leto s Manuka medom

Ako-si-užiť-leto-s-Manuka-medomMed nepatrí medzi produkty, ktoré by sme si spájali s letom, vieme si ho skôr predstaviť v čajíku, alebo v nejakom koláči, či medovníkoch. Manuka med však má svoje využitie počas celého roka a ďalšie produkty s obsahom Manuky vám spríjemnia aj letné mesiace.

Medzi najpraktickejšie produkty z našej ponuky na letné mesiace patria určite opaľovacie krémy. Nájdete u nás ,,prírodnejšiu alternatívu“ vo forme minerálneho opaľovacieho krému Earth’s Kitchen, ale aj výnimočné opaľovacie krémy od Skinnies.

Čím sú SPF Skinnies výnimočné?

Neobsahujú žiadnu vodu vďaka čomu vám bude stačiť veľkosť hrášku na tvár krk a uši. Textúra je skutočne príjemná, ak máte pocit, že je na pleti mastná, naniesli ste si ho priveľa. Je to trochu ťažké odvyknúť si od klasického bieleho opaľovacieho krému ktorým nás mamka natierala keď sme boli deti. Naozaj z neho stačí malé množstvo a SPF 50+ vás ochráni až na 4 hodiny aj vo vode. Nepatríme medzi fanúšikov opaľovania a nevraciame sa spečený ani z dovolenky a tieto krémy nám fungujú a zároveň tešia už druhý rok.

by ste to predsa len s opaľovaním prehnali nezúfajte, máme riešenie aj na spálenú, alebo podráždenú pokožku. Detský krém Bubba Calm využije celá rodina. Je síce určený na detský zadoček no skvele sa hodí aj po opaľovaní ak máte červenú, horúcu, podráždenú pokožku a oceníte ho aj po holení nôh alebo po depilácii.

Letné rozmaznávanie posuniete na úplne iný level hydratačnou pleťovou hmlou Beauty Elixir Mist. Kým ju nevyskúšate budete si myslieť, že ju nepotrebujete, zamilovať sa do nej je však veľmi jednoduché. Príjemne hydratuje tvár, je chladivý, s jemnou kvetinovou vôňou a môžete ju použiť aj pod mejkap alebo na jeho fixáciu. Veľa našich kamarátov si ho náhodou „zabudlo“ v taške potom čo sme im ho dali vyskúšať. U nás v plážovej taške vedie hneď za opaľovacím krémom.

Extra komplikovanú kozmetickú rutinu počas dovolenky asi nechce mať nikto, no správne odlíčenie a hydratácia sú dva kroky na ktoré by ste nemali zabudnúť. Ak by ste sa chceli postarať o dôkladné čistenie pleti s manukovými produktami mrknite do našej kategórie čistenie. Ďalšou výhodou opaľovacieho krému Skinnies je, že sa postará aj o hydratáciu pleti, ak si ho napríklad dávate na tvár, alebo pod mejkap nemusíte použiť predtým žiadny iný hydratačný krém. Ak by však vaša pleť túžila po extra hydratácií, môžete vyskúšať niektorý z našichkrémov.

Toto sú naše najobľúbenejšie produkty na leto, ktoré automaticky balíme do plážovej tašky, alebo dovolenkového kufra. Určite sa vám zíde aj balzam na pery, alebo malé prelamovacie medíky do smoothies, raňajok, alebo kapučína. Čo nesmie chýbať vo vašej letnej výbave?