Opaľovacie krémy

Najpredávanejšie

1 položiek celkom
771 Skinnies SUNGEL 35ml 1200
Novinka
18 € –25 %
13,50 €

Skinnies Sungel rieši problém bielych a lepkavých opaľovacích krémov. Vyrába sa trvalo udržateľným spôsobom s použitím 0% vody, takže menej je viac. Kvapka veľkosti hrášku...

771

Vyberte si z našej ponuky opaľovacích krémov:

Earth Kitchen - konzistenčne krémové minerálne opaľovacie krémy SPF 50, s ktorým je pri rozotieraní trošku viac práce, ale po nanesení je to neskutočne príjemný pocit a dajú sa rozotrieť tak, že ich vôbec nie je vidno. Deklarovanú vodeodolnosť 2 hodiny môžem taktiež potvrdiť. Táto značka má v ponuke iba dva produkty a vyrába jeden z najekologickejších funkčných opaľovacích krémov na svete.

Skinnies - aktuálne testujeme najmä CONQUER SPF 50+ a zdá sa, že výrobcom deklarovaný čas ochrany 4 hodiny a odolnosť voči vode nie je žiadny lacný marketingový ťah. Pri tom na tvár, krk a uši naozaj stačí množstvo veľkosti hrášku. Krém je samozrejme celotelový a aj keď je treba trošku cviku pri nanášaní, je to naozaj komfortný a príjemný opaľovací krém.

Savvy Toutch - ktorý sme zatiaľ poriadne netestovali, keďže sme sa nadchli z technológie Skinnies, ktorá v zložení nepoužíva žiadnu vodu a tak je potrebné iba minimálne množstvo krému. Aj vďaka tomu, môžete od nás SPF30 Savvy Toutch Mango Butter Sunshade, ktorý je konzistenčne príjemný a zložením priateľský krém k prírode môžete kúpiť v najväčšej možnej zľave.

* Poznámka: Testovaním myslím osobnú skúsenosť založenú na pocite z používania, aplikácie a overovaní deklarácií výrobcom. Iste sa však na všetky krémy, ktoré zaradíme do ponuky aj ďalšiu sezónu pozrieme aj v laboratórnych testoch uskutočnených v akreditovanom slovenskom laboratóriu.