Starostlivosť o rany a krásu

Manuka med a starostlivosť o rany

Manuka med počas tréningu

Manuka med má silný a dlhotrvajúci antibakteriálny účinok pri aplikácii na rany a poškodenú pokožku. Klinické štúdie ukazujú, že je účinný voči širokému spektru baktérií vrátane kmeňom, ktoré sú rezistentné voči antibiotikám.

Manuka med má tiež priamy upokojujúci efekt a stimuluje prirodzenú obnovu a hojenie pri aplikácii na pokožku, urýchľuje proces hojenia a pomáha predchádzať vzniku jaziev. Je účinný pri odstraňovaní nečistôt z rán, pričom chráni novovytvorené zdravé tkanivo a odoberá nadbytočnú tekutinu, pričom udržiava vlhkosť a nízke pH v okolí rany, ktoré je dôležité pre hojenie.

VÝSKUM O ÚČINKU MANUKA MEDU PRI STAROSTLIVOSTI O RANY.pdf


Manuka med má unikátne hojivé vlastnosti pri poraneniach pokožky.

Manuka med a krása

Manuka med je jedinečný prírodný prostriedok pre starostlivosť o pleť a skrášľujúci prípravok. Pomáha napnúť a hydratovať pokožku, aby bola chránená pred suchom.  Zjemňuje a upokojuje pleť, je výborný pre drsnú pokožku alebo pleť vystavenú poveternostným vplyvom slnka, vetra či chladu.

Manuka med pomáha zdravej regenerácii pokožky a dodáva jemný žiarivý nádych pre svieži a mladistvý vzhľad pleti. Je dokonalý pre každodennú starostlivosť, ako aj intenzívnu starostlivosť pre mimoriadne suchú, podráždenú či problémovú pleť.

TIPY AKO POUŽIŤ MANUKA MED PRE VAŠU KRÁSU

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie