100% prírodný PURE Deodorant - kryštál 60g

7,50 € / ks
Na sklade
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Ak máte v obľube prírodné minerálne dezodoranty bez chemikálií, parabénov a živočíšnych prísad, tak toto šikovné 60g balenie je ideálne nielen na cesty.

Detailné informácie

Podrobný popis

NATURAL PROTECTIONSTAR REMEDIES PURE DEODORANT sa vyrába z prírodných minerálnych solí, neobsahuje vonné koncentráty či zbytočné prísady. Jedinečný účinok eliminuje zápach a poskytuje neviditeľnú ochranu proti poteniu po celý deň. Neblokuje póry a nezanecháva žiadne lepkavé alebo mastné fľaky. Predstavte si oblečenie bez kriedových pásikov či škvŕn.

Zloženie

Kamenec draselný (prírodné minerálne soli).

Neobsahuje vonné koncentráty, zlúčeniny hliníka; výrobok je hypoalergénny, neobsahuje parabény ani chlorid hlinitý.

  • Dlhotrvajúca ochrana – žiadne biele fľaky
  • 100% prírodné zložky - vhodné pre vegetariánov a vegánov - Unisex
  • Hypoalergénne zloženie

Použitie

Po kúpaní si deodorant Natural Crystal Deodorant aplikujte pod pazuchy, ošetrite nohy alebo iné časti tela alebo môžete navlhčiť povrch kryštálu a následne ho aplikovať na pokožku. Skladujte na chladnom, suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla a mimo dosahu detí. Používajte len v súlade s návodom na použitie. 

Upozornenie

Výlučne vonkajšie použitie. Prirodzené praskliny a štiepenie sa bežne vyskytuje u 100% čistého krištáľu, preto buďte opatrní pri použití kryštálu s ostrejšou hranou; pred každou aplikáciou sa uistite, že  povrch je hladký. V prípade podráždenia (čo je výrazne nepravdepodobné) ho prestaňte používať. Nepoužívajte, ak máte popraskanú alebo poškodenú pokožku. Obsahuje soli a môže zanechať stopy na nábytku (domácnosti).

Dodatočné parametre

Kategória: Deo Pure
Druh balenia: tuhý dezodorant
Typ pokožky: všetky typy pokožky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: