MGO 1000+ Manuka med - limitovaná edícia 250g

199 € / ks
Vypredané

Vzácny dar z úľov Manuka Health v limitovanom počte. Špeciálne edície Manuka medov sú vyberané hlavným včelárom Davidom Campbellom. Tento jedinečný med bol starostlivo spracovaný aby dosiahol optimálnu silu – a tiež výnimočne jemnú, lahodnú chuť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prémiový novozélandský Manuka med s ultra vysokým stupňom MGO 1000+. Certifikovaný na prirodzený obsah Metylglyoxalu (najmenej 1000 mg/kg) – ktorý je kľúčovou prírodnou zlúčeninou v každom manukovom mede.

MGO 1000+ Manuka med má jemnú, lahodnú chuť, ktorá prináša maximálny pôžitok. Tento exkluzívny a pôvodom jedinečný med pochádza z východného pobrežia severného ostrova Nového Zélandu s výhľadom na Tichý oceán. Slnkom zaliata oblasť umožňuje produkciu výnimočného Manuka medu, ktorý dokonale zachytáva životodarnú energiu Nového Zélandu.

Zloženie: 250 gramov MGO 1000+ Manuka med z Nového Zélandu

MGO Logo - New - MGO

ČO JE MGO?

MGO je skratka pre methylglyoxal, prirodzene sa vyskytujúcu zlúčeninu, ktorá robí med Manuka špeciálnym a dodáva mu jedinečnú silu, ktorá ho odlišuje od ostatných medov. MGO je medzinárodne uznávaný spôsob označovania, ktorý pomáha ľuďom s istotou kupovať med Manuka. Prečítajte si o MGO viac.

Manuka Health odporúča používať nižšie hladiny MGO 30+ až 100+ ako lahodné a výživné sladidlo na každý deň, MGO 250+ alebo 400+ sa hodí na podporu zdravia, kým MGO 550+ a vyššie faktory využijete pre akútnejšie problémy. Vyberte si z našej kompletnej ponuky podľa vašej preferencie.

V ČOM JE MANUKA HEALTH MGO MED JEDINEČNÝ?

Nie každý Manuka med je rovnaký. Úrovne MGO a spôsoby spracovania sa môžu značne líšiť. Každá šarža Manuka Health MGO Manuka medu je testovaná a certifikovaná na prirodzený obsah MGO. Číslo MGO vám povie, koľko vzácnej látky MGO je v kilograme medu.

Manuka Health je zároveň lídrom v oblasti vedy o mede Manuka. Sú zakladateľmi vedecky overeného systému hodnotenia medu podľa obsahu MGO Manuka a neustále investujú do prebiehajúcich výskumov, aby prehĺbili chápanie tohto komplexného a pôsobivého medu.

Manuka Health je značka, ktorej môžete dôverovať, že vám prinesie autentický, testovaný a presne označený med Manuka priamo z Nového Zélandu.

MGO 950 single origin

JEDINEČNÝ PÔVOD Z ĎALEKÉHO SEVERU NOVÉHO ZÉLANDU

Tested

TESTOVANÉ NA KVALITU, ČISTOTU A AUTENTICU

MGO 950 certified

CERTIFIKOVANÉ NA PRÍRODNÝ METHYLGLYOXAL (MGO)

Protected bee hive to jar

CHRÁNENÉ A VYSLEDOVATEĽNÉ OD VČELÁRA K ZABALENIU

Dodatočné parametre

Kategória: Manuka med MGO 850+ a viac
Záruka: 8.9.2025
Hmotnosť: 0.25 kg
Obal: sklo
Typ produktu: včelí med
Veľkosť balenia: 250g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: