Korekčné sérum na rozjasnenie pleti 30ml

63,50 € / ks 52,92 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Koncentrované sérum, na obmedzenie predčasné starnutie, poskytuje okamžité rozjasnenie pleti, rieši nerovnomerný tón pokožky a znižuje výskyt tmavých škvŕn spôsobených slnkom alebo akné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bees Brilliance Korekčné sérum na rozjasnenie pleti je silne koncentrované sérum obohatené trojitým rozjasňujúcim komplexom, ktorý rieši nerovnomerný tón pokožky a tmavé škvrny spôsobené starnutím, slnkom alebo akné, pričom pokožke dodáva potrebné vitamíny, minerály a antioxidanty.

  • Obmedzenie predčasného starnutia
  • Ochrana pred slnkom

Extrakt z  kvetov sedmokrásky pomáha eliminovať pigmentové škvrny ovplyvňovaním piatich rôznych bunkových dráh, zosvetľovaním a zjednocovaním tónu pokožky.

Manuka med z južného ostrova Nového Zélandu je celosvetovo známy svojimi vedecky dokázanými liečebnými vlastnosťami na pokožku. Med je bohatý na prírodné cukry, ktoré pomáhajú viazať vlhkosť a vytvárajú ochranný povrch pre zachovanie vlhkosti pleti. Med, ktorý používame v produktoch Bees Brilliance, pochádza z našich včelstiev, ktoré sa nachádzajú v horských údoliach na južnom ostrove Nového Zélandu. Vďaka vzdialenému a nedotknutému prostrediu ide o med najvyššej kvality.

Extrakt z moruše je osvedčený prostriedok na rozjasnenie a oživenie pleti, ktorý má tiež protizápalové účinky na pokožku.

Extrakt z granátového jablka má posilňujúci a regeneračný účinok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: