Prvá pomoc pre dospelých so zázvorovým cukríkom

Novinka Experiment
9,50 € / ks
Na sklade
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Vyskúšajte spojené sily našich dvoch najmenších produktov ako prírodnú prvú pomoc pri prvotných prejavoch, že niečo s hrdlom nie je v poriadku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bolesť hrdla nás môže nepríjemne prekvapiť a ak jej včas nevenujeme pozornosť, môže nám znepríjemniť nasledujúce dni. Preto sme vytvorili tento praktický balíček, ktorý je určený na rýchlu úľavu a prevenciu pri prvotných príznakoch podráždenia hrdla. Kombinácia manukového medu a zázvorového cukríku z Nového Zélandu je skvelým pomocníkom pre vás alebo vašich blízkych.

Prečo vyskúšať našu Jednodňovú Prvú Pomoc?

  • Manukový med: Už po pár lyžičkách pri prvotných príznakoch bolesti hrdla, škrabaní či kašlaní môžete pocítiť úľavu a zabrániť zhoršeniu stavu.
  • Zázvorový cukrík: Ideálny na cesty, poskytne okamžitú úľavu vďaka svojim prirodzeným dezinfekčným vlastnostiam.

Tip na použitie:

Buďte pozorní a použite balíček už pri prvotných príznakoch. Po konzumácii medu odporúčame aspoň 30 minút nepiť a nejesť, aby mohol pôsobiť priamo na mieste bolesti.

Manukový med

  • Dávkovanie: Pri prvotných príznakoch starostí s hrdlom používajte malé dávky (na špičku lyžičky) viackrát počas dňa. Radšej častejšie a menej, ako skonzumovať celé balenie naraz.
  • Zloženie: 50g Manuka med MGO 100+

Zázvorový cukrík

  • Má jemne pikantnú chuť a môže vám pomôcť pri bolesti alebo škrabaní hrdla. Ak máte radi zázvor bude vám chutiť. 
  • Zloženie: Trstinový cukor, glukózový sirup, Manuka med (4,5%), voda, propolis (2%), prírodný citrónový olej, vitamín C. Môže obsahovať stopy mlieka a sóje.

Jedna zo situácií, ktorú je dobré nepodceniť:

Keď si večer ľahnete do postele a prvý krát pocítite, že niečo asi nie je v poriadku, nepodceňujte to. Premôžte sa a dajte si prvú lyžičku, alebo vycmúľajte cukrík. Vaše nasledujúce ráno tak môže byť podstatne príjemnejšie.

Zažite účinky našej Jednodňovej Prvej Pomoci a cíťte sa lepšie rýchlejšie!

Dodatočné parametre

Kategória: Manuka medy MGO 100+
Záruka: 30.5.2025

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: