Prvá pomoc pre deti s ríbezľovým cukríkom

Novinka Experiment
Značka: Happy Planet
9,50 € / ks
Na sklade
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Vyskúšajte spojené sily našich dvoch najmenších produktov ako prírodnú prvú pomoc pri prvotných prejavoch, že niečo s hrdlom nie je v poriadku. Tento balíček je ideálny aj pre deti vďaka sladkej príchuti cukríkov s čiernou ríbezľou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento balíček je ideálny nielen pre deti, ale aj pre dospelých, vďaka sladkej príchuti cukríkov s čiernou ríbezľou, ktoré si zamilujú aj tí najmenší. Bude sa hodiť ak vás začne bolieť hrdlo alebo jednoducho budete cítiť, že na vás niečo lezie. Kombinácia manukového medu a ríbezľového cukríku z Nového Zélandu je skvelým pomocníkom pre vás alebo vašich blízkych.

Prečo vyskúšať našu Prvú Pomoc pre Deti?

  • Manukový med: Pár lyžičiek pri prvotných príznakoch bolesti hrdla, škrabaní či kašlaní môže pomôcť zmierniť nepríjemné pocity a zabrániť zhoršeniu stavu.
  • Cukrík s čiernou ríbezľou: Sladká chuť cukríkov je ideálna pre deti, poskytuje okamžitú úľavu a je skvelým doplnkom pri prvotných príznakoch podráždenia hrdla.

Tip na použitie:

Buďte pozorní a použite balíček už pri prvotných príznakoch. Po konzumácii medu odporúčame aspoň 30 minút nepiť a nejesť, aby mohol pôsobiť priamo na mieste bolesti.

Manukový med

  • Dávkovanie: Pri prvotných príznakoch starostí s hrdlom používajte malé dávky (na špičku lyžičky) viackrát počas dňa. Radšej častejšie a menej, ako skonzumovať celé balenie naraz.
  • Zloženie: 50g Manuka med MGO 100+

Cukrík čierna ríbezla

  • Cukrík vhodný nielen pre deti, ale aj pre ľudí, ktorým nešmakuje horké, či štiplavé. Jeho potenciál uľaviť nie je taký vysoký ako v prípade propolisového, či zázvorového cukríka, no faktom je to, že jeho účinky vieme vyhodnotiť na základe opakovaných nákupov fanúšikov našich produktov.
  • Zloženie: Trstinový cukor, glukóza, Manuka med MGO™ 400+ (8%), voda, prírodná príchuť čiernych ríbezlí, vitamín C, prírodné farbivo (čierna mrkva). Môže obsahovať stopy mlieka a sóje.

Nepodceňujte prvé príznaky

Keď si večer ľahnete do postele a prvý krát pocítite, že niečo asi nie je v poriadku, nepodceňujte to. Premôžte sa a dajte si prvú lyžičku, alebo vycmúľajte cukrík. Vaše nasledujúce ráno tak môže byť podstatne príjemnejšie. 

Dodatočné parametre

Kategória: Manuka medy MGO 100+
Záruka: 30.5.2025

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: