Hento toto

Brošne hento toto som objavil náhodou, ale moje srdce si získali okamžite, tak som si vybral hneď troch kamarátov – brošňu čmelky, zebrorožca a ovečky. Hento toto sú šiesti kamaráti s hendikepom, ktorých spája láska ku kresleniu a šikovní grafici a dizajnéri. Viac sa o nich môžete dočítať tu.

Dva roky ma spolu strážili v aute a pripomínali mi dobro, ktoré môže vzniknúť z tej správnej spolupráce, až do momentu kým si ich nevšimla jedna z našich zákazníčiek. A aj keď v ovečke uvidela barančeka, nedalo mi a ovečku som jej daroval. Veď mi ako sprepitné za expresné doručenie jej 21. objednávky doniesla krásny slovenský med z Liptova.

Moje prvé dojmy z Medpropel-u od Medíček Jánošíček

Do dobrých rúk

Na ovečku mi zostala už len spomienka a pripomienka, že mám pracovať na tom, aby do dobrých rúk išiel kúsok zo mňa… Výnimočný produkt ako manukový med, taký malý zázrak prírody si totižto zaslúži výnimočný a láskyplný prístup, ktorý sa bežne s predajom a dnešným svetom orientovaným na rast veľmi nekamaráti.

Nie je to pre každého, no pre mňa sú tieto výsledky práce každodennou pripomienkou, že nie každý môže rozumieť tomu, že spoluprácou sa dajú dokázať zázraky, ktoré šíria neopísateľnú formu dobra.

V mene celého tímu ďakujem za prejavenú dôveru a prajem veľa šťastia a síl v objavovaní vnútornej sily, ktorú dobro a nezištnosť prináša.

Najpredávanejšie

Hentototo HAFČO CHODZA SK
Hentototo HAFČO
Vypredané
5416
 
7 €
Hentototo MURKO poko
Hentototo MURKO
Vypredané
5415
 
7 €
Hentototo ZEBROROZEC poko
Hentototo ZEBROROŽEC
Vypredané
5414
 
7 €
Hentototo LASZLO poko
Hentototo LÁSLO
Vypredané
5413
 
7 €
Hentototo CHRUMKA poko 1
Hentototo CHRUMKA
Vypredané
5412
 
7 €
Hentototo ELVÍRA SOVA SK
Hentototo ELVÍRA
Vypredané
5411
 
7 €
16 položiek celkom
Hentototo HAFČO CHODZA SK
7 €

Bez chôdze ani na krok Psík Hafčo niekam kráča a niekam príde a keď tam príde, tak tam bude. Je dobre vychovaný, lebo sa spýta na cestu.

5416
Hentototo MURKO poko
7 €

Najprv hra potom zábava Kocúrik Murko je hravý a má rád huncúctva. Niekedy sa aj zamotá do klbka, ale to nevadí, aj to sa stáva.

5415
Hentototo ZEBROROZEC poko
7 €

Aký vzlet taký let Zebrorožec sa rád pozerá na veci z odstupu a zbytočne sa netrápi. Berie život s ľahkosťou.

5414
Hentototo LASZLO poko
7 €

Láska srdce prináša Medvedík Láslo je taký láskavý. Má rád všetky deti aj dospelých. Je pekné, keď aj my máme druhých radi.

5413
Hentototo CHRUMKA poko 1
7 €

Koláč sa je kým je Chrumka má rada sladké aj slané, štipľavé aj trochu horké. Je kamarátska, lebo sa rada podelí.

5412
Hentototo ELVÍRA SOVA SK
7 €

Múdrosť poznať po perí Sovička Elvíra cez deň spí, v noci lieta a cez prestávku študuje. Hrá múdru v rozprávkach a je to vlastne celebrita.

5411
Henotototo RYBA SK
7 €

Tichá ryba brehy myje Kapor Frantíšek pláva z rybníka do mora a poháňa ho adrenalín. A keď tam dopláva asi prekvapí aj samého seba.

5410
Hentototo BERTA LISKA SK
7 €

Kto sa vyzná nech sa prizná Líška Berta sa dobre vyzná v lese i na dvore. Čo tam robí presne nevieme, ale čoskoro sa dozvieme.

5409
Hentototo Milota PRIATEL SK
7 €

Priateľ je človeku priateľom Vlčica Milota sa vyzná dobre vo výchove, lebo podľa Knihy džunglí vie vlčica vychovať aj človeka. A to je veľká vec.

5408
Hentototo SPIDY
7 €

Letím svietim Spídy si poletuje vesmírom ako by sa nechumelilo, lebo to je to, čo ho najviac baví. Keď stretne družicu, posvieti si na ňu. Ako? Zhasnite a uvidíte.

5407
hentototo TONÍK
7 €

Raz si hore raz dole S koníkom Toníkom sa vrátiš do detstva a ak si dieťa, tak ním ostaneš. Večná radosť na koni!

5406
hentototo SLIMOS poko
7 €

Pomaly ale v rýchlom tempe Slimák Slimoš sa rýchlo rúti do cieľa a nezastavuje. Trochu si aj zafrfle, ale je vytrvalý a odvážny.

5405
hentototo zviera sediace
7 €

Dobro k dobru sadá Zviera sediace je milé, láskavé a spokojné. Pre niekoho ľadový medveď a pre iného psík. Má rado dobrých ľudí aj svoju tichú spoločnosť.

5404
hentototo KRICIAK poko
7 €

Koľko slov toľko zvuku Kričiak hovorí čo si myslí a niekedy aj nahlas. Nehnevá sa, len tak vyzerá. Je dobrý.

5403
hentototo CMELKA poko
ČMELKA
Vypredané
7 €

Hurá do práce Včielka Čmelka má veľa povinností, ale pracuje rada. Je pokojná, aj keď niekedy ostatní veľmi bzučia.

5402
Hentototo STEFAN
ŠTEFAN
Vypredané
7 €

Kto sa bojí, do lesa nech s kamarátmi chodí Nakreslil som Štefana, aby vás potešil. Nie je na jedenie, ale je to dobrý kamarát na výlety a hubačky. V tme zasvieti...

1348