Esencia na rozjasnenie pleti 15 ml

56,50 € / ks 47,08 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Cielené a klinicky dokázané účinky tejto esencie vám pomôžu znížiť výskyt tmavých škvŕn a rozžiariť vašu pleť tak, aby vyzerala zdravo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bee Brilliance Esencia na rozjasnenie pleti je super ľahká esencia, ktorá je ideálna pre kohokoľvek, kto má problém s nerovnomerným tónom pleti, poškodením slnkom alebo jazvami po akné.

Manuka med z južného ostrova Nového Zélandu je celosvetovo známy svojimi vedecky dokázanými liečebnými vlastnosťami na pokožku. Med je bohatý na prírodné cukry, ktoré pomáhajú viazať vlhkosť a vytvárajú ochranný povrch pre zachovanie vlhkosti pleti. Med, ktorý používame v produktoch Bees Brilliance, pochádza z našich včelstiev, ktoré sa nachádzajú v horských údoliach na južnom ostrove Nového Zélandu. Vďaka vzdialenému a nedotknutému prostrediu ide o  med najvyššej kvality.

Tyrostat ™ sa získava z kanadskej rastliny Rumex, ktorá pomáha viditeľne redukovať výskyt pigmentových škvŕn a začervenania kože; tiež podporuje, čistí a zjednocuje tón pleti - viditeľne minimalizuje výskyt stareckých škvŕn a nedokonalostí.

Extrakt z koreňa Pivoňky je jedným z tradičných liekov, ktoré pomáhajú predchádzať zmene farby pokožky

Extrakt zo zeleného čaju a kivi je antioxidačný podporný komplex, ktorý chráni, povzbudzuje a zachováva prirodzene zdravú pokožku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: