Už vás prestali baviť tradičné darčeky? Vyskúšajte niečo nové.

Darček Manuka medObradovať svojho blízkeho zdravím? Zdá sa, že sa to dá.

Už pomaly špekulujete, ako a čím obdaríte vašich rodinných príslušníkov, priateľov či kolegov?

,,Manuka med, najskúmanejší med sveta" by mohol byť ten pravý darček.

Čo na to poviete? Môže byť?

Ak si pozriete ponuku našich Manuka medov, možno sa vám hneď zatočí hlava z cien, ktoré sa vám budú zdať privysoké. Manuka med nie je zlatá baňa alebo biznis, ktorý „oblbuje“ ľudí. Manuka med je prírodný klenot, ktorý nie je len takým hocijakým medom!

Vyrába sa z kvetov stromu manuka, ktorý rastie iba na Novom Zélande. Ide o skutočne unikátny čistý produkt, ktorý ničí baktérie a vírusy odolné voči antibiotikám. Manuka med je prírodný antioxidant, ktorý pomáha zvnútra aj navonok. Jeho výnimočnosť súvisí s obsahom antibakteriálnej zlúčeniny methylglyoxal alebo MGO, ktorá sa označuje aj na jednotlivých obaloch Manuka medu. Čím je obsah MGO vyšší, tým sú účinky Manuka medu silnejšie.

Unikátne vlastnosti Manuka medu sú dokázané klinickými štúdiami, výskumami a predovšetkým skúsenosťami spokojných ľudí a pacientov, medzi ktorými nájdeme aj rôzne osobnosti či celebrity. Patria tu napríklad tenista Novak Djokovic, herečka Gwyneth Paltrow či Scarlett Johansson, spevák Ed Sheeran alebo dokonca manželka princa Harryho – Meghan Markle.

Manuka med sa najčastejšie používa na hojenie rán, trávenie, proti páleniu záhy, helikobakterom alebo pri bolesti hrdla. Rovnako je vhodný aj na liečenie akné, kožných ochorení či popálenín.

S Manuka medom sa nebudete nudiť ani v kuchyni. Môžete si ho pridávať do rôznych jedál, šalátov, zákuskov či do teplých alebo studených nápojov. Na našej stránke nájdete množstvo dobrých receptov, medových masiek a rôznych užitočných tipov a trikov.

Ak si chcete overiť silu Manuka medu, objednajte si ho u nás, prečítajte si o ňom viac na našej stránke alebo zistite kvôli čomu je taký drahý, prečo je lepší ako antibiotiká, prečo ho považujú za antibakteriálnu bombu alebo dokonca prečo dokáže vyriešiť aj niektoré intímne problémy.)

hriesne-drahy-manuka-med
 
Aktuality.sk
 
Co je Manuka med