Už vás prestali baviť tradičné vianočné darčeky? Vyskúšajte niečo nové.

Darček Manuka medObradovať svojho blízkeho zdravím? Zdá sa, že sa to dá.

,,Manuka med, najskúmanejší med sveta.,,

Vyrába sa z kvetov stromu manuka, ktorý rastie iba na Novom Zélande. Ide o skutočne unikátny čistý produkt, ktorý ničí baktérie a vírusy odolné voči antibiotikám. Jeho výnimočnosť súvisí s obsahom antibakteriálnej zlúčeniny methylglyoxal alebo  MGO™, ktorá sa označuje aj na jednotlivých obaloch Manuka medu.

,,Čím je obsah MGO™ vyšší, tým sú účinky Manuka medu silnejšie.,,

 

 

Obľúbený je aj medzi rôznymi osobnosti.

Patria tu napríklad: tenista Novak Djokovic, herečka Gwyneth Paltrow či Scarlett Johansson, spevák Ed Sheeran alebo dokonca manželka princa Harryho – Meghan Markle.

POUŽITIE MANUKA MEDU: na hojenie rán, trávenie, proti páleniu záhy, helikobakterom alebo pri bolesti hrdla. Rovnako je vhodný aj na liečenie akné, kožných ochorení či popálenín.

 

(S Manuka medom sa nebudete nudiť ani v kuchyni. Môžete si ho pridávať do rôznych jedál, šalátov, zákuskov či do teplých alebo studených nápojov. Na našej stránke nájdete množstvo dobrých receptov, medových masiek a rôznych užitočných tipov a trikov.

Ak si chcete overiť silu Manuka medu, objednajte si ho u nás, prečítajte si o ňom viac na našej stránke alebo zistite kvôli čomu je taký drahý, prečo je lepší ako antibiotiká, prečo ho považujú za antibakteriálnu bombu alebo dokonca prečo dokáže vyriešiť aj niektoré intímne problémy.)

hriesne-drahy-manuka-med
Aktuality.sk
Diva-aktuality