100% prírodná kozmetika z Nového Zélandu

Facebook-Banner-v2

Poslaním Sven's Island je prostredníctvom ich produktov umožniť ľudom, aby si dopriali prírodnú starostlivosť o pleť vďaka darom matky prírody.

Ich a sprostredkovane aj našou najväčšou zodpovednosťou je:

  • Tvoriť dokonale čisté a účinné produkty z najkvalitnejších prírodných ingrediencií.
  • Byť čestní a úprimní k zákazníkom - otvorene uviesť obsah a účinky výrobkov. Nepoužívame žiadne výstredné propagačné výroky, prázdne sľuby  ani zavádzajúce firemné slogany.
  • Predovšetkým dbať o životné prostredie, o našich zákazníkov a komunitu. Záleží nám na rovnováhe týchto troch aspektov a láske našich zákazníkov.
  • Púšťať sa do podnikania, pretože okrem zisku je to aj zábava a možnosť slúžiť ľuďom; môžeme prostredníctvom našej práce realizovať víziu o zdravšej planéte a krásnych medziľudských vzťahoch. 
  • Zlepšiť životy ľudí, ktorí žijú vo vidieckej chudobe. Každý nákup ostrovných produktov „Sven“ dáva niektorému obyvateľovi šancu na lepší život.

ČISTÉ ZLOŽENIE

Manuka med má silný a dlhotrvajúci antibakteriálny účinok pri aplikácii na rany a poškodenú pokožku. Klinické štúdie ukazujú, že je účinný voči širokému spektru baktérií vrátane kmeňom, ktoré sú rezistentné voči antibiotikám.

Manuka med má tiež priamy upokojujúci efekt a stimuluje prirodzenú obnovu a hojenie pri aplikácii na pokožku.. celý článok

Naučiť sa žiť v súlade s matkou prírodou nie je ťažká práca. A ak obývate na jednom z najvzdialenejších a najčistejšich miest na Zemi, je to ešte jednoduchšie. A ak by príroda chcela, aby sme sa natierali propylénglykolom a laurylsulfátmi, potom by sme ich určite našli na stromoch...


"Príroda nám darovala čisté zložky, na základe ktorých sme vyvinuli výrobky zo 100% prírodných ingrediencií. Pod „prírodnými“ látkami rozumieme akékoľvek látky, ktoré sa pestujú a získavajú z prírody. Ak niektoré prísady nedokážeme vypestovať, zozbierať alebo vykopať, potom ich nepridávame do našich výrobkov."

OSTROVNÁ MÁGIA

K stromom a rastlinám sa správame ako k členom našej rodiny. Rastú nadivoko na ploche viac ako 2 500 hektárov pozdĺž 43 kilometrov nedotknutého pobrežia na vzdialenom Great Barrier Island v Tichom oceáne. Ostrov sa rozprestiera 60 námorných míľ od pobrežia Nového Zélandu, ktorý je jedným z najčistejších miest na planéte. Toto izolované miesto poskytuje prirodzenú ochranu pred škodcami a inými neduhmi – týmto sú myslené herbicídy a pesticídy, ktoré sa nikdy nedostanú do blízkosti našich milovaných stromov!

Okolie farmy spoločnosti Sven's Island takisto patrí medzi chránené zóny, takže Vás ubezpečujeme, že výrobky pochádzajú z najčistejších látok, ktoré Nový Zéland mohol poskytnúť.

hriesne-drahy-manuka-med
 
Aktuality.sk
 
Co je Manuka med