Ekzém - Sven's Island

Čo je ekzém?

Ekzém je v podstate všeobecný termín pre kožnú dermatitídu, ktorá je buď alergická alebo dráždivá. Spôsobuje suché podráždenie podobné vyrážke, ktoré môže nakoniec viesť k bolestivým vredom a pľuzgierom.

Klinicky to môže vyzerať ako zapálená červená koža, tmavé škvrny, šupinatá, drsná alebo kožovitá koža alebo vytekajúca chrasta. Existujú rôzne typy ekzémov, ale najbežnejším typom je atopická dermatitída alebo „klasický“ ekzém, ktorý sa zvyčajne prejavuje ružovou, svrbivou, suchou alebo zapálenou pokožkou.

Čo spôsobuje ekzém?

Zatiaľ čo príčina ekzému nie je úplne známa, poprední kožní špecialisti sa domnievajú, že genetická predispozícia k porušeniu kožnej bariéry, po ktorej nasleduje vystavenie alergénom alebo dráždivým látkam, je pripísaná kombinácii genetických, environmentálnych a imunitných spúšťačov. Za normálnych okolností by sa pokožka chránila pred alergénmi a baktériami, ale pri ekzéme táto ochranná bariéra vysychá, takže ste otvorení pre dráždivé látky v prostredí. Dokonca aj vystavenie každodenným veciam - vrátane čistiacich prostriedkov, vôní, kozmetiky na chemickej báze, farbív na oblečenie, prachu, srsti domácich zvierat a ďalších - môže vyvolať príznaky ekzému.

Svenov "liek na ekzém“

Pri výbere produktov starostlivosti o pleť na liečbu ekzému si vyberajte hydratačné krémy, ktoré majú vyšší obsah oleja ako vody, pretože to vtiahne do pokožky viac vody a zníži jej straty. Masti majú zvyčajne najvyšší obsah oleja v porovnaní s pleťovými vodami a krémami, takže pri aplikácii na citlivú pokožku vo všeobecnosti nepália a sú veľmi dobré pri utesňovaní vlhkosti. Naša Miracle Manuka masť na opravu pokožky bola vedecky vyvinutá na zmiernenie a liečbu stavov súvisiacich s ekzémom.

Miracle Manuka - Masť na regeneráciu pokožky

Miracle Manuka je 100% prírodná terapeutická masť na opravu pokožky, ktorá obsahuje organický olej z listov Manuka udržateľne pestovaný a zozbieraný vo voľnej prírode z našej ostrovnej farmy na Novom Zélande. Táto účinná zložka vykazuje silné liečivé vlastnosti a bolo vedecky dokázané, že zabíja 99,99 % baktérií vrátane Staphylococcus aureus, baktérie rezistentnej na antibiotiká. Táto super obohatená receptúra ​​obsahuje aj organický extrakt z koreňa ibiša, ktorý pôsobí ako silný protizápalový prostriedok, ktorý pomáha upokojiť a zmierniť suchú, svrbivú a zapálenú pokožku, symptómy často spojené s ekzémom, psoriázou a kontaktnou dermatitídou.

Pri liečbe ekzému sa odporúča vyhľadať odbornú lekársku pomoc. Vždy používajte podľa pokynov a ak príznaky pretrvávajú, poraďte sa so svojím lekárom.

https://svensisland.co.nz/collections/eczema

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie