Prsné vložky z Manuka medu MGO 400+ 1 pár

17 € / ks 8,50 € / 1 ks
Na sklade
Môžeme doručiť do:
29.7.2021

Prvá pomoc pre citlivé, podráždené, boľavé, suché alebo až popraskané bradavky a dvorce dojčiacich mamičiek. Cieľom je zabezpečiť bezbolestný a radostný zážitok z dojčenia pre mamičku aj dieťa. 

Prsné vložky s Manuka medom ponúkajú prvú pomoc pri nepríjemných poškodeniach prsníkov alebo vašej pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mnohé liečivé účinky včelieho medu sú ľuďom známe už stáročia. Podstatnou výhodou medu oproti klasickým antibakteriálnym liekom je to, že proti nemu nevzniká rezistencia, čiže odolnosť, ako je bežné pri antibiotikách.

Či už ide o prvé náročné týždne dojčenia alebo poranenie pokožky, oba prípady majú spoločnú jednu vec, BOLESŤ.

Manuka Health prsné vložky s Manuka medom sú tampóny prvej pomoci, ktoré majú okamžitý chladivý účinok, upokojujú pokožku, dokonale sa prispôsobia tvaru prsníkov a absorbujú únik nadbytočného materského mliečka. Mäkký bavlnený podklad fixuje vložku na optimálnom mieste v podprsenke a chráni bradavky pred otieraním sa o podprsenku.

Prsné vložky s Manuka medom sú tampóny, ktoré pozostávajú z pevného medu a glycerínového gélu. Gélový krúžok je pokrytý priedušnou (prepúšťa kyslík a vlhkosť), elastickou látkou, ktorá sa dokonale prispôsobí oblinám prsníka a pohodlne sa nosí.

Prsné vložky s Manuka medom

  • Po kontakte s aktívnou látkou pocítite okamžitý chladivý účinok a upokojenie pokožky (ak chcete zintenzívniť chladivý účinok vložiek, dajte ich do chladničky)

  • Mäkké a flexibilné gélové vložky, ktoré sa dokonale prispôsobia tvaru prsníkov a absorbujú únik nadbytočného materského mliečka

  • Mäkký bavlnený podklad fixuje vložku na optimálnom mieste v podprsenke a chráni bradavky pred otieraním sa o podprsenku

prsne vložky

Návod na použitie:

1. Otvorte balenie a vyberte prsné vložky.

2. Prsnú vložku vyberte z plastového, kruhového obalu. Neodstraňujte bielu, podkladovú bázu vložky. Vrecúško a plastový obal si ponechajte, odložíte si tam prsné vložky, ak ich práve nebudete používať.

3. Dajte si prsnú vložku na prsník tak, že gélovú časť priložíte k bradavke. Látková, podkladová báza vložky chráni bradavku pred trením o spodnú bielizeň.

4. Pred dojčením alebo odsávaním materského mlieka prsné vložky odložte do plastového, kruhového obalu. Pred dojčením resp. odsávaním mlieka prsník zľahka opláchnite teplou vodou a jemne utrite.

5. Medzi jednotlivými použitiami prsných vložiek ich uskladňujte v plastovom obale a vrecúšku. Ak chcete zintenzívniť chladivý účinok tampónov, dajte ich do chladničky. Udržiavajte ich v suchu.

Upozornenie:

Pozor prsné vložky neoplachujte vodou.

Poraďte sa s lekárom, ak sa vyskytnú príznaky infekcie, začervenanie, opuch alebo horúčka.

Kontraindikácie:

Prsné vložky s Manuka medom sa nesmú používať, pokiaľ ste alergické na med alebo včelie produkty. Prsné vložky sú pred otvorením sterilné.

Recenzie:

  • Ďakujem Vám za tieto prsné vložky. Kombinovala som ich s lanolínovou mastičkou a výsledok super. Janka

  • Som veľmi šťastná za prsné vložky od vás. Samozrejme v pôrodnici prvé dni trvalo, kým sa naštartovalo mliečko a malého som si stále prikladala, aby sa to rozbehlo. Tým pádom ma hneď na druhý deň rozboleli bradavky a prsia som mala horúce ako oheň, no hneď ako som si priložila náplaste na prsia, bola to neskutočná úľava!!! Nielen na bradavky, ale čo som ostala prekvapená, tak ten medík vo vnútri mi prsia schladzoval. Stačila chvíľka a cítila som úľavu. A keď sa drobec zobudil, stačilo prsia utrieť teplou vodou a mohli sme kojiť:) Teraz sme uz domka a ja mám náplaste aj teraz. Sú prosto úžasné. Určite odporúčam každému, lebo tá úľava stojí za to. Anna

  • Prsné vložky sú úžasné. Kojkáme sa jedna radosť! Odporúčam. Silvia

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: