Opaľovací krém SPF50+ Skinnies CONQUER Pro Performance Sungel 35ml

26 € / ks
Na sklade
Môžeme doručiť do:
22.3.2023

Opaľovací krém Skinnies Conquer SPF 50+ je určený pre akýkoľvek typ pleti a poskytuje pokožke extrémne vysokú ochranu proti UVA a UVB lúčom. To znamená, že zabraňuje starnutiu pokožky, chráni pred spálením od slnka a pigmentáciou spôsobenou vystavením UV žiareniu.

 • UVA/UVB ochrana na 4 hodiny
 • vode odolný

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento opaľovací gél špeciálne vyvinutý na použitie pri outdoorových a vodných aktivitách. Skinnies CONQUER je odolný voči vode až 4 hodiny, nestiera sa ani pri potení. Vďaka unikátnemu priehľadnému zloženiu na báze organogélu nezanechávajú produkty Skinnies biely film a gél sa prispôsobí priamo tónu vašej pleti.

Opaľovací gél je obohatený o prírodný manukový olej z Nového Zélandu, ktorý pokožku ošetruje a vyživuje.

Skutočná revolúcia v ochrane pred slnkom.

Hlavné benefity:

 • Ľahko sa rozotiera a pracuje s tónom vašej pleti
 • Opaľovací krém, ktorý nie je riedený vodou
 • Vydrží 5-krát dlhšie ako bežný opaľovací krém
 • Určený najmä pre outdoorové a vodné aktivity
 • Odolný voči vode až 4 hodiny
 • Vhodný na tvár aj telo
 • Bez parabénov, konzervačných látok, alkoholu a parfumu
 • Vhodný pre tehotné ženy a deti od 3 mesiacov
 • Vegánsky
 • Netestovaný na zvieratách

Bezvodá technológia Skinnies Organogel™ vytvára na pokožke okamžitú číru vrstvu, ktorá drží UV filtre na mieste dlhšie a neodparuje sa z pokožky, keď sa potíte. Vyrobené z prírodného novozélandského oleja Manuka pre výživu pokožky.

 • BEZ parabénov, konzervačných látok, vôní a alkoholu.

Športový opaľovací krém SPF50+ Skinnies Conquer with Manuka Oil splnil tvrdenie na štítku SPF a požiadavky na širokospektrálnu ochranu v testovaní spotrebiteľov z roku 2020.

Aktívne zložky: Uvinul A Plus, Bemotrizinol, * Octocrylene ( 5 %), Zinc Oxide. 

Neaktívne zložky: Bentonite, Butyloctyl Salicylate, Coco-Caprylate, Dicaprylyl Carbonate, Diisopropyl Adipate, Isopropyl Palmitate, Propylene Carbonate, Stearalkonium Hectorite, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Triacontanyl PVP, Leptospermum Scoparium Oil (manuka oil).

*Octocrylene je substituovaný akrylát a používa sa ako svetelný stabilizátor, UV absorbér a UV filter v kozmetických výrobkoch a výrobkoch osobnej starostlivosti.

V marci tohto roku SCCS zverejnil svoje stanovisko k oktokrylén. Vzhľadom na obavy súvisiace s jeho potenciálnymi vlastnosťami narúšajúcimi endokrinný systém dospel SCCS k záveru, že oktokrylén je bezpečný ako UV filter v koncentráciách do 10 % v kozmetických výrobkoch, ak sa používa jednotlivo. Oktokrylén sa považoval za bezpečný aj pri kombinovanom použití opaľovacieho krému alebo mlieka, spreja s pumpičkou na opaľovanie, krému na tvár, krému na ruky a rúžu v koncentrácii do 10 % (v súlade so súčasnými obmedzeniami). VVBS však dospel k záveru, že oktokrylén v koncentráciách 10 % alebo vyšších v spreji na ochranu proti slnečnému žiareniu nie je bezpečný na kombinované použitie. V takýchto výrobkoch sa výbor domnieva, že oktokrylén je bezpečný, ak jeho koncentrácia nepresahuje 9 % pri použití spolu s krémom na tvár, krémom na ruky a rúžom s obsahom 10 % oktokrylénu.

SCCS uviedol, že „ hoci z niektorých štúdií in vivo existujú náznaky, ktoré naznačujú, že oktokrylén môže mať endokrinné účinky, dôkazy v súčasnosti nie sú dostatočne presvedčivé na to, aby umožnili odvodiť špecifický toxikologický východiskový bod súvisiaci s endokrinným systémom na použitie pri hodnotení bezpečnosti“ .

Hoci bola hlásená kontaktná senzibilizácia na Octocrylene, počet hlásených prípadov alergickej kontaktnej dermatitídy sa zdá byť zanedbateľný vzhľadom na rozšírené používanie tejto zložky. Fotoalergia na oktokrylén úzko súvisí s predchádzajúcou fotoalergiou na lokálny ketoprofén.

Zdroj: https://criticalcatalyst.com/octocrylene-restriction-in-cosmetic-products-placed-in-the-european-union/

Dodatočné parametre

Kategória: Opaľovacie krémy
Ochranný faktor SPF: SPF 50+

Skinnies Sungel

SPF 30/50/50+ s obsahom Manuky vyrobené na Novom Zélande

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: