Prečo práve Manuka Health

  • Spoločnosť Manuka Health je lídrom vo výskume Manuka medu – roky sa venujú odhaľovaniu tajomstiev Manuka medu. Snažia sa zaistiť a optimalizovať jeho čistotu a výnimočné prirodzené vlastnosti a tým čo najefektívnejšie využiť potenciál svojich produktov. Neustále rozširujú svoje poznatky spoločne s vedeckovýskumnými partnermi.

  • Starostlivosť a odbornosť od úľa až do rúk zákazníka – oddaný tím odborníkov, ktorý tvorí asi 1,5 miliardy včiel a 140 ľudí, starostlivo obhospodaruje a vyrába tento vzácny a výnimočný med.

  • 100% pôvod z Nového Zélandu – pôvod každého pohára medu sa dá vystopovať až k včelárovi, od ktorého pochádza. Každý je starostlivo otestovaný, zabalený a bezpečne uzatvorený na Novom Zélande v najmodernejšom špecializovanom zariadení pre spracovanie medu.

  • Testovaná a certifikovaná hladina MGO, čistota a kvalita – spoločnosť Manuka Health každú várku dôkladne testuje, preto môžete dôverovať tomu, že Manuka Health MGO™ Manuka med je skutočne taký, ako má byť.

Zistite viac o označení MGO™

Banner-Manuka-med-MGO550-na-naberačke1160

Všetky MGO™ Manuka medy sú testované a certifikované na silu, čistotu a kvalitu

Garantovana-kvalita-a-povod

Ponuka-manuka-medov

MGO™ Manuka medy

MGO™ Manuka medy pochádzajú zo vzdialených, nedotknutých oblastí Nového Zélandu. Tím odborníkov starostlivo dohliada na výrobu, aby sa v najväčšej možnej miere uchovali výnimočné vlastnosti medu. Aby každá lyžica medu obsahovala životodarnú energiu novozélandskej prírody.

V celoročnej ponuke nájdete širokú škálu medov od Manuka medu MGO™ 30+ (Manuka Honey Blend) až po MGO™ 550+ Manuka med pre najvyššiu starostlivosť. V limitovaných edíciách napríklad med Manuka MGO™ 850+, ktorý vyhovie aj najnáročnejším.

PONUKA NAŠICH MANUKA MGO™ MEDOV

Banner-cukriky-s-manuka-medom

Doplnky s Manuka medom

Kombináciou MGO™ Manuka med s vysokou hladinou MGO s protektívnymi vlastnosťami prémiového propolisu a ďaľšími aktívnymi a uvoľňujúcimi prírodnými látkami vznikli produkty, ktoré sú ideálnym doplnokom nielen k Manuka medom. Táto kategória zahŕňa lahodné, upokojujúce cukríky s MGO™ 400+ Manuka medom, sprej do hrdla a sirupy.

PRODUKTY PRE ZIMNÚ POHODU

Predstavte si ich ako malú armádu prírodných bojovníkov proti nepohode v zimných mesiacoch!