Logistika Comgate - ľudskosť, profesionalita a radosť

Našim kľúčovým a zároveň najdôležitejším partnerom je Logistika Comgate na čele so šéfom skladu Robkom, ktorý pre firmu žije a odovzdáva jej celé svoje srdce spolu s celým tímom. Vždy ma dokáže povzbudiť a prekvapiť nejakým svojim výrokom. Jedným z najhodnotnejších je jednoduchá veta, ktorá mi neraz pomohla cítiť sa lepšie a zároveň aj zareagovať na situáciu tak, aby sa mohol nielen môj deň vybrať tým správnym smerom.

"Nemáme dôležitejšiu každodennú starosť, ako byť v pohode." Róbert Hric, Comgate Site Manager

Na túto myšlienku si vždy spomeniem, keď sa necítim dobre, lebo je naozaj nezaplatiteľným darom pre každého človeka, ktorý hľadá a nájde recept na to, ako byť v pohode aj keď veci nevychádzajú podľa predstáv.

Vďaka myšlienkam na tento spôsob, ktoré sa prenášajú na celý tím Comgate je pri balení našich/vašich zásielok spoľahnutie na to, že ak sa aj niečo náhodou pokazí, vieme to napraviť tak, aby ste nakoniec boli šťastný, že chyba nastala práve pri Vašej zásielke.

Tajomstvo sa skrýva v ľudskosti

Jednou z maličkostí, ktoré vedia pomôcť je to, že šéf okrem svojich bežných povinností, kedykoľvek bez frflania nabehne za baliaci stôl a začne baliť zásielky jednu za druhou. Lebo veď v jednote je sila a najlepší šéf je ten, ktorý vie ísť príkladom. A toto "náš" Robko vie vzhľadom na jeho ľudské hodnoty, ktoré z Comgate logistiky robia nášho najdôležitejšieho partnera zabezpečujúceho služby pre našich zákazníkov a obchodných partnerov.

Čo viac si priať pre produkty, na ktorých vám záleží?

Z lásky a s radosťou v každom kroku. Aj vďaka partnerovi ako Comgate vieme zaručiť doplnenie reťazca našich dodávateľov a zabezpečiť tak garanciu najvyššej kvality produktov.