MGO 950+ Manuka med - limitovaná edícia 250g

Limitka
Značka: Manuka Health
176 € / ks
Na sklade
Môžeme doručiť do:
2.2.2023

Vzácny dar z úľov Manuka v limitovanom počte. Limitované edície Manuka medov sú vyberané hlavných včelárom Davidom Campbellom pre svoju výnimočnú chuť a vlastnosti. Tento vzácny a jedinečný med bol starostlivo spracovaný aby dosiahol optimálnu silu – a tiež svoju jemnú, lahodnú chuť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prémiový novozélandský Manuka med s ultra vysokým stupňom MGO 950+. Certifikovaný na prirodzený obsah Metylglyoxalu (najmenej 950 mg/kg) – ktorý je kľúčovou prírodnou zlúčeninou v Manuka mede.

MGO 950+ Manuka med má jemnú, lahodnú chuť, ktorá prináša maximálny pôžitok. Tento exkluzívny a pôvodom jedinečný med pochádza z východného pobrežia severného ostrova Nového Zélandu s výhľadom na Tichý oceán. Slnkom zaliata oblasť umožňuje produkciu výnimočného Manuka medu, ktorý dokonale zachytáva životodarnú energiu Nového Zélandu.

Zloženie: 250 gramov MGO 950+ Manuka med z Nového Zélandu

MGO Logo - New - MGO

ČO JE MGO?

MGO je skratka pre methylglyoxal, prirodzene sa vyskytujúcu zlúčeninu, ktorá robí med Manuka špeciálnym a dodáva mu jedinečnú silu, vďaka ktorej sa tak odlišuje od iných medov. MGO je medzinárodne uznávaný spôsob označovania, ktorý pomáha ľuďom s istotou kupovať med Manuka na základe dôveryhodnej vedy o prírodnej potencii MGO. Prečítajte si o MGO viac.

Manuka Health odporúča používať nižšie hladiny MGO 30+ až 100+ ako lahodné a výživné sladidlo, MGO 250+ alebo 400+ ako každodennú podporu zdravia a MGO 550+ a vyššie pre akútnejšie a cielenejšie použitie. Vyberte si z našej kompletnej ponuky podľa vašej preferencie.

V ČOM JE MANUKA HEALTH MGO MED JEDINEČNÝ?

Nie každý Manuka med je rovnaký. Úrovne MGO a spôsoby spracovania sa môžu značne líšiť. Každá šarža Manuka Health MGO Manuka medu je testovaná a certifikovaná na prirodzený obsah MGO. Číslo MGO vám povie, koľko vzácnej látky MGO je v kilograme medu.

Manuka Health je zároveň lídrom v oblasti vedy o mede Manuka. Sú zakladateľmi vedecky overeného systému hodnotenia medu podľa obsahu MGO Manuka a neustále investujú do prebiehajúcich výskumov, aby prehĺbili chápanie tohto komplexného a pôsobivého medu.

Manuka Health je značka, ktorej môžete dôverovať, že vám prinesie autentický, testovaný a presne označený med Manuka priamo z Nového Zélandu.

MGO 950 single origin

JEDINEČNÝ PÔVOD Z ĎALEKÉHO SEVERU NOVÉHO ZÉLANDU

Tested

TESTOVANÉ NA KVALITU, ČISTOTU A AUTENTICU

MGO 950 certified

CERTIFIKOVANÉ NA PRÍRODNÝ METHYLGLYOXAL (MGO)

Protected bee hive to jar

CHRÁNENÉ A VYSLEDOVATEĽNÉ OD VČELÁRA K ZABALENIU

Dodatočné parametre

Kategória: Manuka med MGO 850+
Záruka: 22.2.2025
Hmotnosť: 0.25 kg
Obal: sklo
Typ produktu: včelí med
Veľkosť balenia: 250g
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MN Avatar autora | 26.7.2022
Skúsila som limitovanú edíciu manuka medu MGO 950: tento med je úplná rozprávka! Neuveriteľne chutný a lahodný! Veľmi mi pomáha po prekonaní infekcie: úplný balzam na hrdlo! Vďaka.
5
MM Avatar autora | 14.9.2020
100%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: