MGO™ 100+ Manuka med s materskou kašičkou 250g

€52 –38 %
Royal Jelly, 250g 800x860 copy
€52 –38 % €32,50 / ks
Na sklade
Môžeme doručiť do:
17.7.2019

Jedinečná lahodná kombinácia spájajúca aktivitu Manuka medu MGO™ 100+ s novozélandskou materskou kašičkou - vysoko koncentrovanou a výživnou látkou produkovanou včelami za hlavným účelom kŕmenia kráľovnej, ktorá ponúka mnoho benefitov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento produkt Manuka Health v sebe spája jedinečnú aktivitu Manuka medu MGO™ 100+ s novozélandskou materskou kašičkou - vysoko koncentrovanou a výživnou látkou produkovanou včelami za účelom kŕmenia kráľovnej a mladých včiel. Jedinečná kombinácia všetkých zložiek bola vyvinutá pre posilnenie imunitného systému a odporúča sa najmä pre ženy. Tento lahodný produkt je samozrejme vhodný aj pre pánov.

Prečo je včelia materská kašička taká vzácna?

Materská kašička je uznávaná za svoje schopnosti zvyšovať vlastné obranné sily organizmu, podporiť obnovu hormonálnej rovnováhy, spomaliť proces starnutia, podporiť fyzickú výkonnosť a dokonca aj zlepšiť psychický stav.

Jej zloženie je výlučne prírodné, čo znamená, že obsahuje zložky, ktoré sa v prírode vyskytujú len zriedkavo. Tieto zložky dokáže náš organizmus využiť bez tvorby toxínov, čo znamená, že všetky zložky majú priaznivý účinok.

Alebo žeby až takto?

"Včelia materská kašička = obsahuje látky, ktoré sú podobné ženským pohlavným hormónom a pomáha tak harmonizovať hormonálny systém, upraviť menštruačný cyklus a prispieť aj k lepšej plodnosti. " ❤️

Upozornenie:

Včelia materská kašička môže spôsobiť alergické reakcie astmatikom a alergikom.

Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Nevhodné pre deti do 4 rokov.

Zloženie:

248,5 g Manuka med MGO™ 100+

1,5 g Novozélandská materská kašička

Veľkosť balenia:

250g

Dodatočné parametre

Kategória: Manuka medy
Záruka: 18.8.2019
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: