Manuka balíček pre (starých) rodičov #2

94,50 € –8 %
Manuka balíček pre (starých) rodičov
94,50 € –8 % 87 € / ks
Na sklade
Môžeme doručiť do:
14.4.2021

Jedna z najideálnejších kombinácií medov za účelom efektívneho využitia rôznych koncentrácií smerodajnej látky MGO v Manuka medoch so zázvorovými cukríkmi ako bonus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento balíček vznikol vďaka nášmu kamarátovi Matejovi z cukrari.sk, ktorý dopĺňa Manuka zásoby pre svoju maminu podľa potreby. 

Ak obľubujete efektivitu a zároveň radi ušetríte, tento balíček je skvelou voľbou.

Myšlienka k balíčku z vlastnej skúsenosti: Manuka med MGO100+ môžete konzumovať spokojnejšie vzhľadom na prijateľnejšiu cenu s dobrým pocitom, že na Vás v prírodnej lekárničke, v prípade ťažkostí čaká Manuka med s vyšším obsahom látky, zodpovednej za špeciálnu aktivitu Manuka medov.

Dobre myslený balíček:

  • 500g Manuka med MGO 100+ na použitie podľa chuti počas bežných dní v rámci podpory zdravia, ktorý si môžete obľúbiť natoľko, že vyššie koncetrácie ani nebudete potrebovať.
  • 250g Manuka med MGO 400+ na momenty, keď si človek chce byť istejší, že využíva potenciál výnimočnosti Manuka medu na vyššej úrovni
  • Zázvorové cukríky - jemnejšia forma pikantnosti, ktorá uľaví pri problémoch s hrdlom a ústnou dutinou

TIP:

Pre kompletné zabezpečenie 100% spokojnosti odporúčame balíček doplniť ďalšou príchuťou cukríkov podľa uváženia s ohľadom na poznatky o vašich chuťových pohárikoch, či chutí niekoho, koho by ste týmto balíčkom radi obdarovali.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: