Bylinná čajová zmes Manuka - zázvor 45g

12 € / ks
Vypredané

Bezkofeínová zmes organickej citrónovej trávy, kúskov zázvoru a listov Manuka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prirodzene bezkofeinový, osviežujúci čaj, ktorý v sebe kombinuje citrónovú trávu, kúsky zázvoru a Manukové listy z Nového Zélandu. Skvele sa hodí na zimu, ak potrebujete trochu zahriať a vďaka citrónovým tónom si ho užijete aj počas leta napríklad ako osviežujúci ľadový čaj. Môžete ho pripraviť aj deťom, má jemne sladkú, trochu korenistú chuť a príjemnú vôňu.

Pozitívne účinky citrónovej trávy:

  • podporuje zníženie hladiny cholesterol
  • má antioxidačné účinky
  • môže podporiť trávenie
  • pôsobí protizápalovo
  • detoxikuje telo

Príprava: 

Na prípravu jednej šálky čaju budete potrebovať jednu čajovú lyžičku čaju. Vložte čaj do čajníka, čajového vrecúška alebo sítka. Pridajte čerstvú, prevarenú vodu a nechajte čaj lúhovať 5 minút, alebo aj dlhšie podľa chuti.

Firma Kerikeri:

Kerikeri čaje patria medzi tie najčerstvejšie na Novom Zélande! Všetky zložky zo svojich čajov dovážajú priamo z čajových plantáží a miešajú ich ručne na objednávku. Za značkou stoja dvaja nadšenci Gary a Tracy, celá ich firma sa riadi zásadami zero waste. Ich čajové vrecúška sú biologicky rozložiteľné, vyrábajú sa z materiálu na báze kukurice, ktorý nájdete aj na vnútornej strane ich papierového balenia na čaje. Plechovky ktoré nájdete aj u nás sa dajú znova použiť aj recyklovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Manuka bylinné čajové zmesy
Záruka: 7.5.2024

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: