Kráľovský Manuka balíček

€124 –8 %
Kráľovský vianočný balíček
€124 –8 % €114 / ks
Na sklade
Môžeme doručiť do:
17.12.2019

Manuka balíček, ktorý obsahuje kombináciu prírodných produktov, ktorým sa pekne hodí prívlastok kráľovské.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inšpiráciu k tomuto balíčku nám dal svojou objednávkou jeden zo zákazníkov, ktorý svojím nákupom vytvoril základ pre tento balíček.

MGO™ 550+ je istotka pri overovaní potenciálu Manuka medu. Veľmi sa mi páči v kombinácii s medom s nižším MGO, aby si ju človek mal priestor ušetriť, keď mu nič nie je. Aby sme to však uviedli na správnu mieru. Sú aj spokojní zákazníci, ktorí nepoužívajú žiadný iný med. 

Sirup za zenu FB misko

Sirup -  Prírodný sirup zo 58% zložený z medu, plný bylinkových extraktov a propolisu. No neskús to, keď ťa bolí hrdlo.. :) Síce netradične, ale povedal by som, že to kamarát po chorobe vystihol dosť jasne..

Propolisové cukríky - sú to na jednej strane cukríky, ktoré nechutili najväčšiemu počtu zákazníkov, no na strane druhej sú jednoznačne najpredávanejšie. A to, či už ich využijete pre seba, alebo vytiahnete z priehradky auta, či kabelky, je tam nejaká zvýšená pravdepodobnosť, že pomôžete sebe, kamarátovi, či kolegovi zahnať zápal hrdla. 

Ústny sprej - jednoducho veľmi chutná forma osvieženia s pocitom, že sme napomohli baktériám tak, aby nám dobre mohlo byť.

Prípadne ak to má byť darček so všetkých, pozrite naše limitované vianočné balenia v krabičkách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: