Bylinná čajová zmes Manuka - kokos 90g

12 € / ks
Vypredané

Čaj prémiovej kvality vyrobený na Novom Zélande z najlepších surovín :

  • 100% bez plastov, zero-waste
  • opakovateľne použiteľný obal 

Detailné informácie

Podrobný popis

Sladučký čaj bez kofeínu, ktorý si môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa. Zaujímavá kombinácia sviežeho kokosu s antioxidačnými účinkami, výnimočných Manuka listov a Juhoafrického honeybushu vás určite očarí. Honeybush je medový ker, rovnako odolný ako Manuka, a domorodí obyvatelia ho pre svoje liečivé účinky využívajú už tisícročia. Nejedná sa o pravý čaj, napriek tomu sa skvelo hodí na prípravu nálevov, má sladkastú medovú chuť aj vôňu. Keďže je čaj bez kofeínu, môžete si ho dať aj pred spaní, alebo ho môžete navariť aj deťom.

Pozitívne účinky honeybush-u:

  • predchádza kardiovaskulárnym ochoreniam
  • pomáha pri chrípke, nachladnutí
  • zdroj minerálov a antioxidantov
  • reguluje menštruačný cyklus
  • zlepšuje trávenie

Príprava:

Na prípravu jednej šálky čaju budete potrebovať jednu vrchovatú čajovú lyžičku. Vložte čaj do čajníka, čajového vrecúška alebo sítka. Čerstvú, prevarenú vodu nechajte pár minút vychladnúť. Lúhujte 1–2 minúty. Podľa chuti môžete navyšovať čas lúhovania v 10–30 sekundových intervaloch. 

Zloženie:

Organický čaj z Južnej Afriky Honeybush, kokos, listy manuka, prírodná príchuť kokosu.

Firma Kerikeri:

Kerikeri čaje patria medzi tie najčerstvejšie na Novom Zélande! Všetky zložky zo svojich čajov dovážajú priamo z čajových plantáží a miešajú ich ručne na objednávku. Za značkou stoja dvaja nadšenci Gary a Tracy, celá ich firma sa riadi zásadami zero waste. Ich čajové vrecúška sú biologicky rozložiteľné, vyrábajú sa z materiálu na báze kukurice, ktorý nájdete aj na vnútornej strane ich papierového balenia na čaje. Plechovky ktoré nájdete aj u nás sa dajú znova použiť aj recyklovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Manuka bylinné čajové zmesy
Záruka: 5.3.2024

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: