Manuka balíček pre (starých) rodičov #2

96 € –9 %
104106Balicek NEW
96 € –9 % 87 € / ks
Na sklade
Môžeme doručiť do:
3.12.2020

Jedna z najideálnejších kombinácií v tomto období, ktorá myslí na vašu peňaženku, ale aj efektivitu využitia rôznych koncentrácií smerodajnej látky MGO v Manuka medoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento balíček vznikol vďaka nášmu kamarátovi Maťovi z cukrari.sk, ktorý dopĺňa Manuka zásoby pre svoju maminu podľa potreby.

Ak obľubujete efektivitu a zároveň radi ušetríte, tento balíček je skvelou voľbou. Môžete ho konzumovať spokojnejšie vzhľadom na prijateľnejšiu cenu s pocitom, že na vás vo vašej domácej prírodnej lekárničke čaká Manuka med s vyšším obsahom látky, zodpovednej za špeciálnu aktivitu Manuka medov.

Dobre myslený balíček:

  • 500g balenie Manuka medu MGO 100+ na každodenné použitie podľa chuti v rámci podpory zdravia.
  • 250g balenie Manuka medu MGO 400+ aby ste mali k dispozícii aj celosvetovo najpredávanejší med, s vyšším obsahom látky zodpovednej za špeciálnu aktivitu Manuka medu.
  • Propolisové cukríky - darček od nás vo forme prírodnej podpory pri boľavom hrdle. Do kabelky, vo vrecka, či v auta, pre seba, alebo aj priateľov.

TIP:

Pre kompletné zabezpečenie 100% spokojnosti odporúčame balíček doplniť ďalšou príchuťou cukríkov podľa vášho uváženia s ohľadom na poznatky o vašich chuťových pohárikoch, či chutí niekoho, koho by ste týmto balíčkom radi obdarovali.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: